Dekorasyonda duvar kâğıdı şıklığı: GMZ Wallpaper

Pandemi nedeni ile günlerinin çoğunu evde geçirerek değerlendirmek isteyen kişilerin yakından takip ettikleri dekorasyonlardan biri de duvar kâğıtları oluyor.

Yayınlanma:
Dekorasyonda duvar kâğıdı şıklığı: GMZ Wallpaper

Konya’da duvar kâğıdı sektöründe öncü olan iller arasında yer alıyor. İşte bu kapsamda 2005 yılında kurulan GMZ Wallpaper Duvar Kâğıtları, Konya'da düzenlediği lansman toplantısında Türkiye'nin çeşitli illerinden gelen bayi temsilcileriyle bir araya geldi.

Lansmanın açılışında konuşan GMZ Wallpaper Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Eratıcı, Türkiye geneli 2 bin 582 adet uygulamacı ve perakende bayileriyle ev, ofis ve diğer yaşam alanları için ürettikleri duvar kâğıtlarını bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında milyonlarca yaşam alanına ulaştırdıklarını söyledi. Eratıcı ayrıca GMZ Wallpaper olarak İran'ın Tebriz kentinde bir fabrikanın kurulum aşamasında olduğunun da müjdesini verdi.

Ardından sahneye GMZ Wallpaper Genel Müdürü Burhan Eratıcı ve GMZ Wallpaper Türkiye Satış Müdürü Murat Bozkurt gelerek şirketin kuruluş amaçlarından ve 2022 yılı hedeflerinden bahsetti.

GMZ Wallpaper'in 2022 yılı hedefleri ise şöyle:

İki yeni koleksiyonun daha ürün gamına katılması,
Her ilde distribütör il bayiliği oluşturulması,
2022 yılı usta hediye programının başlatılması ve bununla ilgili aplikasyonun Türkiye’deki tüm ustalara ulaştırılması,
2022 yılında bölge bayiliklerinin bulunduğu illerde bayi ve usta toplantılarının yapılması,
Fabrika bayiliği kapsamında tasarım, ürün stok, eğitim ve operasyonel faaliyetler konusunda GMZ Duvar Kağıtları tarafından destek verilmesi,
Ham madde tedarikçimiz olan Kimteks ile 2022 ham madde ARGE çalışmalarımızı arttırarak Türkiye’deki iklim, yapılaşma ve projelere özel ürünlerin bayilere sunulmasının sağlanması,
2021 yılına kadar oluşturulmuş olan 32 ülke bayiliğinin 50 ülke temsilciliği ile büyütülmesini sağlamak.

dekorasyonda-duvar-kagidi-sikligi-gmz-wallpaper-5.jpg

dekorasyonda-duvar-kagidi-sikligi-gmz-wallpaper-1.jpg

dekorasyonda-duvar-kagidi-sikligi-gmz-wallpaper-2.jpg

dekorasyonda-duvar-kagidi-sikligi-gmz-wallpaper-3.jpg

dekorasyonda-duvar-kagidi-sikligi-gmz-wallpaper-4.jpg