1. HABERLER

  2. Ecevit Öksüz: Önemli başarılara imza atıyoruz
Ecevit Öksüz: Önemli başarılara imza atıyoruz

Ecevit Öksüz: Önemli başarılara imza atıyoruz

İttifak Holding Kurumsal İletişim Direktörü Ecevit Öksüz, 17.MÜSİAD Fuarı'nın verimli geçtiğini söylerken Selva ve Selet markalarıyla katıldıkları fuarda önemli başarılara imza attıklarını dile getirdi.

A+A-

yeni-haber-video-006.jpg

17.MÜSİAD EXPO Fuarı'nı yorumlayan Öksüz, "İttifak Holding olarak MÜSİAD fuarlarının başladığı günden bu yana eksiksiz bir şekilde 2 yılda bir yer alıyoruz. Bazen tüm şirketlerimizle, bazen sektörün durumuna göre bazı şirketlerimizle yer alıyoruz. 17.MÜSİAD fuarında holding adına Selva Gıda ve Selet markalarımızla yer aldık. Açıldığı günden bu yana yerli ve yabancı ziyaretçi rakamları geçtiğimiz yıllarla kıyasladığımızda aşağı yukarı denk bir yapıdan bahsedebiliriz. Ama bu yılın özelliklerinden bir tanesi, hususen yabancı ziyaretçilerin iş ilişkileri bağlamında daha reel ve daha somut görüşmeler olduğunu ve ziyaretçi profilinin de nitelik olarak buna uygun bir potansiyeli temsil ettiğini net bir şekilde ifade edebiliriz. Gerek Selva’da, gerekse Selet’te önemli bağlantılara imza atmanın keyfini yaşıyoruz. MÜSİAD’a böyle güzel bir fuar organizasyonundan dolayı teşekkürlerimizi arz ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda değişen dünya, değişen ekonomik, teknolojik ve fiziki şartlarla beraber MÜSİAD  fuarlarının daha farklı boyutlarla geliştirilerek ve farklılıklarla zenginleştirilerek ve daha fazla katma değer üretecek formatta yoluna devam edeceğine canı gönülden inanıyorum. Bu vesileyle de Yeni Haber ekibine hem fuarı, hem standımızı ziyaretlerinden dolayı da teşekkürlerimi sunuyorum" ifadelerini kullandı.

ecevit-oksuz--ittifak.jpg

HÜSEYİN KOYUNCUOĞLU / YENİ HABER

Ecevit Öksüz: Önemli başarılara imza atıyoruz

Ecevit Öksüz: Önemli başarılara imza atıyoruz

İttifak Holding Kurumsal İletişim Direktörü Ecevit Öksüz, 17.MÜSİAD Fuarı'nın verimli geçtiğini söylerken Selve ve Selet markalarıyla katıldıkları fuarda önemli başarılara imza attıklarını dile getirdi.

HABERE YORUM KAT