1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. En Uygun Engelli Merdiven Asansör Sistemi Nart Lift
En Uygun Engelli Merdiven Asansör Sistemi Nart Lift

En Uygun Engelli Merdiven Asansör Sistemi Nart Lift

En Uygun Engelli Merdiven Asansör Sistemi Nart Lift

A+A-

 

Nart Lift firması 2013 yılından beri Türkiye geneli için hizmet veriyor. Firmanın hizmet sunduğu kişiler engelli bireyler oluyor. Bu nedenle engelli veya fiziksel hareket sorunu yaşayan kişilerin yaşam standartlarını artıracak çözümler üretiyor. Firmanın deneyimli çalışanlarının yaptığı araştırmalar ve çalışmalar sonucunda geliştirilen engelli merdiven asansörü yürüme sorunu olan kişilerin evlerinde veya bahçe gibi ortamlarda rahat hareket etmelerini sağlıyor. Ayrıca firma müşterilerine sunduğu en uygun engelli asansörü fiyatları ile müşterilerini memnun etmeyi amaçlıyor.

Firma Tarafından Yapılan Asansör Çeşitleri

Nart Lift firmasının en önemli amacı engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak oluyor. Bu nedenle bireyler ve yapılar için uygun asansörleri geliştirerek isteğe bağlı olarak hayata geçiriyor.

Firma tarafından yapılan asansör çeşitleri arasında şunlar yer alıyor;

  • Merdiven asansörü
  • Havuz asansörü
  • Dikey asansör
  • Platform asansör

Engelli asansör sistemi üretimi yanı sıra firma engellilerin plajda hareket etmelerini kolaylaştırmak adına engelli plaj yürüme yolu ve plaj sandalyesi üretimi yapıyor. Böylelikle yürüyemeyen kişilerin rahatlıkla tatil yapmalarını sağlıyor.

Merdiven Asansörü Çeşitleri

11-bcalling-5147-22144.jpg

Fiziksel hareketlilik sıkıntısı yaşayan kişiler için merdiven asansörü üreten firma bu ürünleri sayesinde merdivenli yapılarda insanların rahat inip çıkmasını sağlıyor. Firma merdiven asansörünü binanın ve bina içinin uygunluğunu inceledikten sonra üretiyor. Böylelikle mekanda kullanıma uygun ürünleri müşterilerine sunuyor. Ürettiği asansörlerle tekerlekli sandalye ile merdiven çıkamama sorunlarını ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda asansör sistemi hızlı çalıştığı için harcanacak insan gücü de ortadan kaldırılmış oluyor. Deneyimli firma tarafından üretilen merdiven asansörleri dönüşlü, outdoor ve düz tip olmak üzere 3 çeşitten oluşuyor.

Ev İçi Ve Dışında Kullanılabilecek Dikey Asansörler

Nart Lift firmasının ürettiği engelli asansörleri arasında ev içi ve ev dışında kullanıma uygun olarak hazırlanabilen engelli dikey asansörler de bulunuyor. Bu asansörler binada oturan engelli bireylerin kullanılması için binanın asansör bölümüne veya asansör bölümüne ek olarak yapılabiliyor. Ayrıca dubleks veya merdivenli dairelerde oturanlar içinde evin içinden üst katlara ulaşmayı sağlamak için talep edilebiliyor. Böylelikle engelli olan kişinin üst veya alt katlara rahatlıkla inip çıkması sağlanabiliyor.

Firmanın Üretimini Yaptığı Asansörlerin Fiyatları

Firmanın üretimini yaptığı engelli ve merdiven asansörü fiyatları ise yapılan üretime bağlı olarak belirleniyor. Her mekan için aynı asansör kullanılamadığından ihtiyaç ve mekan uygunluğu göz önüne alınarak üretim yapılıyor. Bu da fiyatta farklılık yaşanmasına neden oluyor. Bu nedenle engelli asansörleri için fiyat bilgisi almak isteyenlerin firmanın yapacağı incelemeyi beklemesi gerekiyor. İnceleme sonrası firma tahmini fiyat belirleyerek üretime başlıyor.

 

 

HABERE YORUM KAT