Endeksa: Gayrimenkuldeki Yenilikçi Çözüm Ortağınız

Endeksa: Gayrimenkuldeki Yenilikçi Çözüm Ortağınız

Endeksa: Gayrimenkuldeki Yenilikçi Çözüm Ortağınız

Gayrimenkul sektörü, farklı dinamikler kullanılan ve sürekli gelişim gösteren bir sektördür. Bu nedenle bu alanda çalışmalarda bulunan firmaların çalışmalarını titizlikle sürdürmesi çok önemlidir. Bunun yanı sıra yenilikçi ve teknolojik çalışmalar, sektörün sürekli gelişmesini sağlayacağından, firmaların bu hususlara dikkat ederek çalışmalarda bulunması gereklidir.

Gayrimenkul alım, satım, kiralama işlemlerinde çözüm ortağı olarak sektörde yer alan Endeksa, 2014 yılında kurulmuş bir platformdur. Temel amacı, gayrimenkullerin gerçek değerinin hataya yer verilmeyecek şekilde belirlenmesidir. Kullanmış olduğu yapay zekâ ve makine öğrenimi sayesinde verileri analiz eder ve lokasyon bazlı olarak gayrimenkullerin gerçek değerinin anlaşılmasını sağlar. Siz de gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinde Endeksa verilerinden yararlanabilirsiniz.

Doğru Fiyata Alın, Satın ya da Kiralayın

Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinde hatalı analizler, alıcı ve satıcıların mağdur olmasına neden olabilir. Gayrimenkulün gerçek değerinin ortaya konulmaması, bu mağduriyetin temel sebebidir. Endeksa, bu mağduriyetlerin önüne geçebilmek için makine öğrenimi ve yapay zekayı kullanıyor.

Sahadan elde edilen veriler, farklı kaynaklardan alınan verilerle bir araya getirilerek analiz gerçekleştiriliyor. Bu analiz ile ilgili gayrimenkulün gerçek değeri ortaya çıkıyor. Sizler de satın alacağınız ya da kiralayacağınız gayrimenkulün gerçek değerini öğrenebilmek için bir uzmana danışabilirsiniz. Bunun yanı sıra web sitenin ana sayfasında yer alan “değerini hesaplayın” butonuna tıklayabilirsiniz. Gerçek değerleriyle arsa fiyatları, konut fiyatları, arazı fiyatlarını görebilirsiniz. Öte yandan pazar analizi de yapabilir, güvenilir verilere ulaşabilirsiniz.

Uzman Desteği Talep Ederek İşlemlerinizde Hataya Yer Vermeyin

Gayrimenkul alım, satım ve kiralama işlemlerinde uzman desteği her zaman oldukça önemlidir. Sürecin profesyonel bir şekilde yürütülebilmesi için alanda deneyim elde etmiş kişilerden yardım alınabilir. Endeksa, 2014 yılından beri sektörün nabzını tutan bir platformdur. Gayrimenkul işlemlerinde hataya yer vermemek isteyen Endeksa, çalışmalarını titiz bir şekilde yürütür.

Sizler de Endeksa tarafından sunulan uzman desteğiyle gayrimenkullerin gerçek değerini öğrenebilirsiniz. www.endeksa.com/tr/ üzerinde yer alan arama butonu ile lokasyon bazlı arama yapabilirsiniz. Bu sayede seçmiş olduğunuz lokasyonda yer alan gayrimenkullerin gerçek değerini öğrenebilir, yatırımlarınızı profesyonel bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Endeksa, yenilikçi ve kurumsal hizmet anlayışıyla her zaman sizlerle!