Erciyes’ten, Meram’a VİP Eğitim Kurumu

Özel eğitim sektöründe 4. Yılına ulaşan Erciyes Eğitim Kurumları, bu yıl Meram’da VİP Eğitim Kurumunu açarak, Konya’da eğitimin kalitesinin yükselmesine katkısını sürdürüyor.
Erciyes’ten, Meram’a VİP Eğitim Kurumu

Erciyes Meram VİP Eğitim Kurumunun hizmete başlaması nedeniyle Novotel’de öğrenci velileriyle bir araya gelen Erciyes Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Kader Konya’da eğitime verdikleri katkıyı Meram VİP Eğitim Kurumuyla taçlandırdıklarını belirterek, “ Erciyes Eğitim Kurumları olarak 4. Yılımıza ulaşmamızın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu yıl Meram VİP Eğitim kurumumu da açarak, Konya’da eğitimin kalitesinin yükselmesine katkımızı sürdürüyoruz. Geçen 3 yıl boyunca başarılarımız ve tecrübemizle 4X4 eğitim modeli uygulayacağımız Erciyes Meram VİP Eğitim Kurumumuzda, kütüphane, eğitim koçluğu ve özel dersinde içinde olduğu bir eğitim modeli uygulayacağız. Güçlü kadromuzla Konya’da ilkelere imza atan bir kurum olarak, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi geleceğe hazırlamaya devam edeceğiz” dedi.

erciyesten-merama-vip-egitim-kurumu.jpg

“ERCİYES VİP EĞİTİM KURUMLARININ AMACI, GELECEĞE FARKINDALIĞI YÜKSEK BİREYLER KAZANDIRMAKTIR”

Erhan Kader Erciyes Meram VİP Eğitim Kurumundaki amaçlarının geleceğe farkındalığı yüksek bireyler kazandırmak olduğuna dikkat çekerek, “Her insan kendine has mizaç özellikleri ile doğar. Biz Erciyes VİP eğitim kurumları olarak çıktığımız bu yolda, ilkemiz kitlesel bir çizgiyle değil bireysel çizgiyle öğrencilerimizi ana hedeflerine ulaştırmaktır. VİP eğitim demek sadece öğrenci sayısını azaltıp ders sayısını arttırmak değildir. VİP eğitim bizim için her öğrencimizin kendini keşfetmesini sağlamak ve kendilerine özgü eğitim metotları ile onları geleceğe hazırlamaktır. Erciyes VİP eğitim kurumlarının amacı geleceğe farkındalığı yüksek bireyler kazandırmaktır. Burada verdiğimiz eğitimler sadece akademik eğitimlerine katkıda bulunmuyor, aynı zamanda kişisel gelişimlerini de tamamlayabilmek adına öğrencilerin her birini hayata hazırlıyoruz.

erciyesten-merama-vip-egitim-kurumu-001.jpg

Erciyes VİP eğitim kurumları Konya'da bu noktadaki eksiklikleri gidermek için kurulmuştur. Biliyoruz ki kendini keşfetme şansı verilmiş çocuklar özgüvenli, kararlı ve topluma faydalı olur. Bilgi ve öğrenme çağındaki bu çocuklarımız doğru dokunuşlar ve doğru yönlendirmelerle hayatlarının geri kalanında mecbur kaldıkları veya istemedikleri bir mesleği icra etsinler istemiyoruz. Çünkü biz ilkemiz gereği öğrencilerimizin seçilen öğrenciler değil, seçen öğrenciler olması yönünde hareket ediyoruz. Sonuç olarak başladığımız bu noktada her bir öğrenciye geleceklerine giden yolda umut, ışık ve destek olmak için tüm gücümüzle Erciyes VİP ailesi olarak yolumuza devam ediyoruz ve edeceğiz” diye konuştu.

•VELİ ÖZKAN