1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Etyemez, muhalefetin kullandığı üslubu eleştirdi
Etyemez, muhalefetin kullandığı üslubu eleştirdi

Etyemez, muhalefetin kullandığı üslubu eleştirdi

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, TBMM Genel Kurulu’nda konuşma yaptı. Muhalefet liderlerinin kullandığı üslup ile ilgili açıklamalarda bulunan Milletvekili Halil Etyemez, arkasında güçlü bir toplumsal desteği bulamayan ve sürekli seçim kaybeden muhalefetin son dönemlerde giderek hırçınlaştığını söyledi.

A+A-

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, TBMM Genel Kurulu’nda konuşma yaptı. Muhalefet liderlerinin kullandığı üslup ile ilgili açıklamalarda bulunan Milletvekili Halil Etyemez, arkasında güçlü bir toplumsal desteği bulamayan ve sürekli seçim kaybeden muhalefetin son dönemlerde giderek hırçınlaştığını söyledi. Öfke dilinden bir milim ileri gidemeyen bir muhalefet ile karşı karşıya olduklarını belirten Milletvekili Etyemez, “Özellikle son dönemlerde muhalefetin giderek hırçınlaştığını görmekteyiz. Muhalefet, bu öfke diliyle ve kutuplaştırma siyaseti ile adeta hamaset yapmaktadır. Toplumun değişik kesimlerine karşı kullanılan bu fütursuz ve üslupsuz dili asla kabul etmiyoruz. Muhalefetin kullandığı bu dil,  Türkiye’deki dönüşüme ayak uydurmak yerine eskiye dönmeyi tercih edenlerin dilidir.” dedi.

‘ÜSLUBUNUZ, KİMLİĞİNİZDİR’

AK Parti olarak dezenformasyonla, yalan terörüyle, öfke diliyle mücadelede etmeyi sürdüreceklerini kaydeden Halil Etyemez, “İktidarın yanında olan, kendisine oy vermeyen herkesi kötü görme anlayışı eski vesayet dönemine duyulan bir özlem olduğunu tekrar hatırlatmak istiyorum. Son derece hırçınlaşan ve öfke diliyle hareket eden muhalefete bir kez daha sesleniyorum. Üslubunuz, kimliğinizdir.” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT