1. HABERLER

  2. SPOR

  3. EURO 2020'de günün programı
EURO 2020'de günün programı

EURO 2020'de günün programı

2020 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (EURO 2020) bugün B ve C gruplarının son karşılaşmaları oynanacak.

A+A-

CGrubu'ndaki Ukrayna-Avusturya ve Kuzey Makedonya-Hollanda maçları, TSİ 19.00'da başlayacak.

Romanya'nın başkenti Bükreş'te bulunan Ulusal Arena'da yapılacak Ukrayna-Avusturya mücadelesini, FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakır yönetecek.

Gruptan çıkmayı garantileyen turnuvanın ev sahiplerinden Hollanda, başkent Amsterdam'daki Johan Cruyff Arena'da Kuzey Makedonya ile karşılaşacak.

B Grubu'ndaki Finlandiya-Belçika ve Rusya-Danimarka maçları, TSİ 22.00'de yapılacak.

Son 16 turuna kalmayı garantileyen Belçika, Rusya'nın Saint Petersburg şehriyle aynı adı taşıyan statta Finlandiya ile karşı karşıya gelecek.

EURO 2020'nin ev sahiplerinden Danimarka, başkent Kopenhag'da bulunan Parken Stadı'nda Rusya'nın karşısına çıkacak.

UKRAYNA - AVUSTURYA

MUHTEMEL 11'LER!

UKRAYNA: Bushchan; Karavaev, Zabarnyi, Matviyenko, Mykolenko; Malinovskyi, Stepanenko, Zinchenko; Yarmolenko, Yaremchuk, Tsygankov

AVUSTURYA: Bachmann; Dragovic, Alaba, Hinteregger; Lainer, Sabitzer, X. Schlager, Grillitsch, Ulmer; Baumgartner, Arnautovic

HAKEM: Cüneyt Çakır (TÜR)
STAT: Ulusal Arena Bükreş - Bükreş
SAAT: 19.00
YAYIN: TRT Spor

KUZEY MAKEDONYA - HOLLANDA

MUHTEMEL 11'LER!

KUZEY MAKEDONYA: Dimitrievski; S Ristovski, Velkovski, Musliu, Nikolov, Ademi, Alioski, Bardi, Spirovski; Pandev, Elmas

HOLLANDA: Stekelenburg; Dumfries, De Ligt, De Vrij, Blind, Van Aanholt; F. de Jong, Gravenberch, Wijnaldum; Depay, Malen

HAKEM: Istvan Kovács (ROU)
STAT: Johan Cruijff ArenA - Amsterdam
SAAT: 19.00
YAYIN: TRT 1

FİNLANDİYA - BELÇİKA

MUHTEMEL 11'LER!

FİNLANDİYA: Hradecky; O'Shaughnessy, Arajuuri, Toivio; Uronen, Kamara, Sparv, Kauko, Raitala; Pukki, Lod

BELÇİKA: Courtois; Alderweireld, Denayer, Vertonghen; Meunier, De Bruyne, Witsel, Carrasco; Mertens, Lukaku, E. Hazard

HAKEM: Felix Brych (ALM)
STAT: Saint Petersburg Stadyumu
SAAT: 22.00
YAYIN: TRT 1

RUSYA - DANİMARKA

MUHTEMEL 11'LER!

RUSYA: Safonov; Barinov, Diveev, Dzhikiya; Mário Fernandes, Zobnin, Ozdoev, Karavaev; Miranchuk, Golovin; Dzyuba

DANİMARKA: Schmeichel; Maehle, Kjaer, Christensen, Wass; Damsgaard, Hojbjerg, Delaney; Poulsen, Cornelius, Braithwaite

HAKEM: Clément Turpin (FRA)
STAT: Parken Stadyumu - Kopenhag
SAAT: 22.00
YAYIN: TRT Spor

HABERE YORUM KAT