1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Fahrettin Altun: Tam anlamıyla provakasyon!
Fahrettin Altun: Tam anlamıyla provakasyon!

Fahrettin Altun: Tam anlamıyla provakasyon!

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü olaya ilişkin yaptığı açıklamada, ""Bu cinayetin, bu vahşi katliamın ideolojik saiklerle işlendiği propagandası tam anlamıyla bir provakasyondur, yalandır" dedi.

A+A-

Fahrettin Altun twitter hesabından yaptığı paylaşımda; "Konya’da meydana gelen vahşi katliamda hayatını kaybedenlere Cenabı Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabırlar diliyorum.
 
Bu cinayetin, bu vahşi katliamın ideolojik saiklerle işlendiği propagandası tam anlamıyla bir provakasyondur, yalandır.

Sayın Cumhurbaşkanımız, bu elim olayın aydınlatılması için yapılan çalışmaları yakından takip etmektedir.

Faillerin en kısa sürede yakalanarak adalete teslim edilmeleri için olayla ilgili çok yönlü soruşturma devam etmektedir" ifadelerini kullandı.

Konya’da meydana gelen vahşi katliamda hayatını kaybedenlere Cenabı Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabırlar diliyorum. Bu cinayetin, bu vahşi katliamın ideolojik saiklerle işlendiği propagandası tam anlamıyla bir provakasyondur, yalandır. Sayın Cumhurbaşkanımız, bu elim olayın aydınlatılması için yapılan çalışmaları yakından takip etmektedir. Faillerin en kısa sürede yakalanarak adalete teslim edilmeleri için olayla ilgili çok yönlü soruşturma devam etmektedir.

HABERE YORUM KAT