1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Far Paleti Seçimi Nasıl Yapılmalı?
Far Paleti Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Far Paleti Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Far Paleti Seçimi Nasıl Yapılmalı?

A+A-

 

Far paleti seçmek dünyanın en eğlenceli tercihi olabilir! Birbirinden farklı renklerin bir arada olduğu far paletleri içinden günlük makyajınıza da gece makyajınıza da yakışacak ürünler tercih etmeniz daha yararlı olacaktır. Far satın alırken palet tercihi yapmak birçok açıdan kolaylık sunar. Tekli göz farı ürünleri ile geçişli ya da gölgeli göz makyajları oluşturamazsınız. Fakat paletlerini her zaman çantanızda taşıyabilir ve bir günlük makyajı kısa bir sürede gece makyajına dönüştürebilirsiniz.

Far paleti seçerken nelere dikkat edilmeli?

Far paleti seçerken farların pigment derecelerine dikkat etmeniz gerekir. Yüksek pigmente sahip olmayan ürünler makyajınızın kısa sürede uçmasına ve yoğunluğunu kaybetmesine yol açar. Bu nedenle far paleti almadan önce mutlaka ürünleri denemelisiniz. Paletin tozutma yapmaması da far satın alırken dikkat edilmesi gereken diğer bir önemli husustur. Çok fazla tozutan ürünler verimli kullanım sağlamaz. Ürünün çoğu tozutma esnasında tükenir.

Far paleti nasıl kullanılır?

Far paleti kullanmak, makyaj yapmanın belki de en eğlenceli aşamalarında biri! Çünkü birçok farklı stil ortaya çıkarabilirsiniz. Dilerseniz göz pınarlarınıza parlak tonlar uygulayabilir ve katlanma bölgesine mat farlar sürebilirsiniz. Daha sade olmak istediğiniz günlerde içerisinden tek bir rengi seçerek tüm göz kapağına uygulayabilirsiniz. Gün sonunda arkadaşlarınızla eğlenmeye gidecekseniz uyguladığınız tek renk farın dış köşelerine gri ya da siyah bir far ile gölgelendirme yaparak anında dumanlı göz makyajı oluşturabilirsiniz. Kesik uçlu bir far fırçası ile farklı far renklerinden renkli eyeliner stilleri de yaratabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış!

Far paleti kullanırken yeteri miktarda ürün almaya özen göstermek gerekir. Aksi durumda çok fazla ürün fırçaya bulaşabilir ve bu da sizleri doğal bir geçişten uzaklaştırır. Bu nedenle az miktar ürünü alıp göz kapağınıza yaymanız gerekir. Yoğunluğu arttırmak istediğiniz zamanlarda ise aynı işlemi tekrarlayabilirsiniz.

Sıcak tonlu far paleti renkleri nelerdir?

Sıcak tonlu far paletleri hemen her alan için kullanışlıdır. Gülkurusuna yakın pembeler, turuncular, kızıllar ve şeftali tonları sıcak tonlu far paletlerine örnektir. Bu renkler ile mükemmel bahar ve yaz makyajlarına imza atabilirsiniz. New Well sıcak tonlu far paletleri, yüksek pigmentasyonları ile makyajınızın gün boyu aynı yoğunlukta kalmasını sağlar. Renkler kısa sürede etkisini kaybetmez. Sizler de çekici bakışlarınız ile kendinizi gün boyu iyi hissedersiniz.
 

Günlük far paleti önerileri

Günlük far paleti önerilerine ihtiyaç duyuyorsanız ve uygun fiyatlı kaliteli ürünler satın almak istiyorsanız New Well ürünlerini inceleyebilirsiniz. 12’li göz farı paleti ya da 24’lü göz farı paleti ürünlerinden dilediğiniz ürünü seçebilir ve kısa sürede sipariş verebilirsiniz. Yaz makyajı için farklı stiller denemek isteyenler adına mükemmel bir seçim olacak. Ten renginize ve kombininize uygun renkler ile makyajınızda gözlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Gece makyajı için far paleti önerileri

Gece makyajı genellikle daha koyu renkler içerir. Ancak gece makyajı yaparken göz pınarlarını aydınlatırsanız gölgelendirmeler daha fazla dikkat çekecektir. New Well Brown Tones 5’li far paleti gece makyajı için ideal bir seçimdir. Açık kahve tonlarını günlük makyajınızda da kullanabilirsiniz. Yumuşak yapısı, cildiniz ile kolay bütünleşme sağlar. Ürün aynalı bir ambalaja sahip olduğu için gün içerisinde makyajınızı kontrol edebilmek adına sizlere yardımcı olur.

Uygun fiyatlı kaliteli far paletleri

New Well, uzun yıllardır profesyonel kozmetik ürünlerini uygun fiyatlar ile müşterilerine sunuyor. Sizler de far paleti satın almak ya da farklı makyaj malzemelerini incelemek adına newwell.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz. Simli göz farı, mat göz farı, ışıltılı göz farı ya da sevdiğiniz renklerde göz farları New Well web sitesinde sizleri bekliyor!

Far paleti çeşitlerini incelemek ve hemen sipariş vermek için New Well sanal mağazasını ziyaret edebilirsiniz; https://www.newwell.com.tr/makyaj/goz/goz-fari-paleti

HABERE YORUM KAT