1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Fatih Terim'in kızı ve Abdurrahim Albayrak'tan koronavirüs açıklaması
Fatih Terim'in kızı ve Abdurrahim Albayrak'tan koronavirüs açıklaması

Fatih Terim'in kızı ve Abdurrahim Albayrak'tan koronavirüs açıklaması

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'a yapılan son koronavirüs testlerinin negatif sonuçlandığını iddia etti. Üner'in iddiasının ardından Fatih Terim'in kızı ve Abdurrahim Albayrak'tan açıklama geldi.

A+A-

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak'a yapılan son koronavirüs testlerinin negatif sonuçlandığını iddia etti.

TERİM'İN KIZI VE ALBAYRAK'TAN AÇIKLAMA GELDİ

Üner'in iddialarının ardından Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı ve Abdurrahim Albayrak, sosyal medya hesaplarından son durum hakkında açıklama yaptılar.

Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı, "Babamın yeni yapılan test sonuçları henüz gelmedi, ve testi henüz sonuçlanmadı. Bu haber şu an için doğru değil. Hala hastanede tedavisine devam ediliyor. Güzel haberler gelince yine paylaşmak ümidi ile" ifadelerine yer verdi.

Test sonucu negatif çıktığı iddia edilen Abdurrahim Albayrak ise Twitter hesabından, "Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir. Gelir gelmez herkesi bilgilendireceğim. Tekrar hepinize çok teşekkür ederim." paylaşımında bulundu.

HABERE YORUM KAT