1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Galatasaray'dan Albayrak, Günay ve Terim açıklaması
Galatasaray'dan Albayrak, Günay ve Terim açıklaması

Galatasaray'dan Albayrak, Günay ve Terim açıklaması

Galatasaray Kulübü, koronavirüs tedavisi gören İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ile Teknik Direktör Fatih Terim'in sağlık durumu hakkında açıklama yayımladı.

A+A-

Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Dün akşam çeşitli medya organlarında, İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim’in sağlık durumlarıyla ilgili asılsız haberler yayınlanmıştır.

Her süreçte olduğu gibi bu süreçte de sadece resmi mecralarımızdan yaptığımız açıklamalara itibar edilmesi hususunu bir kez daha önemle hatırlatmak isteriz.

Ayrıca, Ülkemizin ulusça salgına karşı hep birlikte mücadele verdiği bu günlerde; toplumu ayrıştırıcı, birbirine düşürücü, asılsız ve iftira nitelikli haber yapanlarla ilgili gerekli yasal işlemler kulübümüz tarafından başlatılmıştır.

İkinci Başkanımız Sayın Abdurrahim Albayrak'ın tedavisi 18 Mart Çarşamba (13. Gün), Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Günay'ın 24 Mart Salı (7. Gün) ve Teknik Direktörümüz Sayın Fatih Terim’in 23 Mart Pazartesi (8. Gün) tarihinden bu yana tedavileri hastanede devam etmektedir."

Kaynak: TRT SPOR

 

HABERE YORUM KAT