1. HABERLER

  2. KONYA

  3. “Girişimcilik Zirvesi Konya'ya yakıştı”
“Girişimcilik Zirvesi Konya'ya yakıştı”

“Girişimcilik Zirvesi Konya'ya yakıştı”

Girişimci İşadamları Vakfı Konya Şubesi Başkanı Fatih Ceylan, Kasım ayı başında Selçuklu Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen girişimcilik Zirvesi ve sergisi programına katkılarından dolayı ASELSAN Konya Genel Müdürü Bülent Işık'ı makamında ziyaret ederek, teşekkür plaketi takdim etti.

A+A-

Girişimci İşadamları Vakfı Konya Şubesi Başkanı Fatih Ceylan, Kasım ayı başında Selçuklu Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen girişimcilik Zirvesi ve sergisi programına katkılarından dolayı ASELSAN Konya Genel Müdürü Bülent Işık'ı makamında ziyaret ederek, teşekkür plaketi takdim etti. GİV üyeleri Adem Alemdar ve Memiş Taşpınar ile şube müdürü Zekeriya Büyükyangöz'ün de katıldığı ziyaret programında Aselsan Konya'nın kuruluş ve işleyişinden bahseden Genel Müdür Bülent Işık, Türkiye için stratejik, Konya'ya için önemli bir yatırım olan tesisin 220 çalışanıyla son sürat üretime başladığını ve giderek daha da büyüyeceğini belirtti. Girişimcilik zirvesinin Konya'ya yakıştığını vurgulayan Işık, girişimci ile yatırımcının buluşması için bu tür organizasyonlara ihtiyaç olduğunu sözlerine ekledi.

girisimcilik-zirvesi-2.jpg

GİV Konya Şube Başkanı Fatih Ceylan da Konya'nın son 10 yılda ihracatını rekor seviyede artırması kendiliğinden olmadı, altında girişimciler ve yatırımcıların gayretleri var dedi. Aselsan'ın Konya'ya her bakımdan çok değer katacağının altını çizen Ceylan, katkılarından dolayı Aselsan Konya adına Bülent Işık'a teşekkür ederek günün anısına bir plaket takdim etti.

girisimcilik-zirvesi-1.jpg

HABERE YORUM KAT