1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Görme Engelliler Derneği Konya Şubesi yeni yerine taşındı
Görme Engelliler Derneği Konya  Şubesi yeni yerine taşındı

Görme Engelliler Derneği Konya Şubesi yeni yerine taşındı

Türkiye Görme Engelliler Derneği Konya Şubesi yeni yerine taşındı. Açılışa Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ve birkaç davetli katıldı.

A+A-

Türkiye Görme Engelliler Derneği Konya Şubesi yeni yerine taşındı. Açılışa Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ve birkaç davetli katıldı. Konya Şube Başkanı Mehmet Ali Şahin, yeni hizmete giren Şube Binasının açılışında yaptığı konuşmada kendilerine büyük destekleri olan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve tüm ekibine teşekkür etti.  Şahin, “Türkiye Görme Engelliler Derneği Konya Şubesi olarak yıllardır zor şartlar altında üyelerimize hizmet verme çabası içerisinde olduk. Üyelerimize daha verimli bir hizmet verebilmek amacı ile hizmet binamızı İhsaniye Mahallesi Zindankale Sokak içerisi Bardakçı Camii karşısına taşıdık” dedi.

‘GÖNÜL GÖZÜMÜZLE HER ŞEYİ HİSSEDERİZ’

Şahin, “Bu sıkıntılı ortamda bizlere büyük destekleri Karatay Belediye Başkanımız Hasan Kılca’ya, Vali Yardımcımız Hacı İbrahim Türkoğlu’na, Ali Şafak Döküm Sanayi Sahibi Mevlüt Yılmaz’a, Himak Makine sahibi Hilmi Şahin’e, Yemsa Makine sahibi Ramazan ve Yusuf Elman’a, siyasi partilerimizin temsilcilerine yürekten teşekkür ediyoruz. Bizler görme engelli olsak da gönül gözümüz ile her şeyi hissederiz. Açılışımıza katılan misafirlerimize, telgraf ve çelenk ile bizleri onurlandıran herkese teşekkür ederim” dedi.

HABERE YORUM KAT