Hamile Bayanlar Şıklık İçin Hubla Design’ı Tercih Ediyor

Hamile Bayanlar Şıklık İçin Hubla Design’ı Tercih Ediyor

Yayınlanma:
Güncelleme: 22 Mart 2021 10:31
Hamile Bayanlar Şıklık İçin Hubla Design’ı Tercih Ediyor

 

 

Hamilelik ve lohusalık kadınların hayatlarının en özel, en benzersiz ve bir o kadar da değişikliklerle dolu dönemi olarak ön plana çıkıyor. Anne adayının hamilelik haberini aldığı andan itibaren başlayan olağanüstü süreç doğum ile birlikte zirveye çıkıyor. Doğumun ardından yaşanan emzirme süreci, anne ile bebek arasındaki tarifi imkansız bağların kurulduğu en özel anlardan biri olmayı başarıyor. Ten temasının yoğun olması nedeniyle yoğun bir paylaşıma zemin hazırlayan emzirme döneminin bebeklerin hem fiziksel hem de duygusal gelişimi açısından son derece büyük önem taşıdığı kabul ediliyor. Buna bağlı olarak anneler bebeklerini en az iki yaşına kadar emzirme konusunda büyük bir titizlikle davranıyorlar. 

 

Emzirme dönemi saydığımız sebeplerden dolayı anneler için de son derece tatmin edici bir süreç olmakla birlikte birtakım zorluklar da barındırabiliyor. Özellikle yenidoğan döneminde annelerin günlerinin ve gecelerinin büyük bir kısmını bebeklerini emzirerek geçirmeleri gerekiyor. Bu da annelerin her nerede olurlarsa olsunlar bebeklerini rahatlıkla emzirebilecekleri bir konfora sahip olmayı istemelerine neden oluyor. Doğumun ardından anneler gerek misafirlerinin olması gerek iş hayatına dönmeleri ya da sosyal hayata karışmaları sonucunda bebeklerini diledikleri an rahat bir şekilde emziremeyebiliyorlar.

 

Hamilelik Ve Lohusalık Döneminde Şıklık Ve Konfor Her Kadının Hakkı

 

Annelerin ve anne adaylarının konforuna ve şıklığına büyük önem veren Hubla Design, tesettür hamile elbisesi ve tesettür lohusa elbisesi modelleri ile muhafazakar giyim tarzını tercih eden annelerin de hayatını kolaylaştırıyor. Kadınlarının fiziksel ve ruhsal değişimlerinin üst düzeyde olduğu hamilelik ve lohusalık dönemlerinde tesettür hamile elbisesi ve tesettür lohusa elbisesi modelleri gardropların kurtarıcı parçaları olma özelliğini taşıyor. 

 

Hubla Design’ın kalite, konfor ve şıklığı uygun fiyatlarla birleştiren koleksiyonunda ayrılmaz bir yere sahip bulunan tesettür hamile elbisesi modelleri; anne adaylarının hem sağlıklı hem de konforlu ve şık olmasını sağlayacak şekilde tasarlanıyor. Hamilelik ve lohusalık döneminde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde tasarlanan tesettür lohusa elbiseleri bu sayede uzunca bir süre kullanılabiliyor. Hubla Design modayı da yakından izleyerek oluşturduğu koleksiyonu aracılığı ile annelere ve anne adaylarına hem kendilerinin hem bebeklerinin konforundan ve sağlığından ödün vermeden şık bir görünüm elde etme lüksünü yaşatıyor.

 

Tesettür hamile elbisesi ve tesettür lohusa elbisesi modelleri son yıllarda giderek çeşitlenmeye ve kadınlara çok daha fazla alternatif sunmaya devam ediyor. Hubla Design hamile ve lohusa koleksiyonundaki ürünlerin tamamını en kaliteli malzemelerin kullanımıyla üretmeye özen gösteriyor. Hava alan kumaşlardan üretilen Hubla Design ürünlerinde birbirinden farklı kumaşlar, renkler ve göz alıcı desenler kullanılıyor. Böylece farklı zevklere ve giyim tarzlarına sahip kadınlar kendi zevklerine en uygun farklı alternatifler arasından seçim yapma imkanını elde edebiliyorlar. 

 

Hamile Kıyafetleri Lohusalık Döneminde De Hayat Kurtarıyor

 

Yeni anneler, doğumdan sonra başlayan emzirme dönemiyle birlikte genellikle kilo kaybetmeye  başlasalar da doğumdan önceki kilolarına hemen ulaşamayabiliyorlar. Karın bölgelerindeki şişkinliklerin de bir süre daha devam etmesi nedeniyle tesettür hamile elbisesi modelleri emzirme döneminde de anneler tarafından rahatlıkla giyilebiliyor. Bundaki en büyük etkenin, Hubla Design koleksiyonundaki ürünlerin annelerin ihtiyaçları ve bedensel değişiklikleri göz önünde bulundurularak tasarlanması olduğu kabul ediliyor. Anne adaylarının ve bebeklerin konforu ve sağlığı ön planda tutularak üretilen birbirinden şık tesettür hamile elbisesi modelleri lohusalık döneminde de gardropların en sön sıralarındaki yerini garantiliyor. 

 

Tesettür giyim tarzını tercih eden anne adayları ve anneler, hamilelik ve lohusalık dönemlerinde de bol ve dökümlü parçaları kullanmayı tercih ediyorlar. Normal dönemlerde kullanılan tesettür kıyafetleri de yapı itibarıyla bol ve dökümlü olsa da hamilelik döneminde anne adaylarının vücutlarında meydana gelecek değişikliklere uygun olacak şekilde tasarlanmadığından anne adayının ve bebeğin konforu ve sağlığı için doğru alternatifler olmayabiliyorlar. 

 

Hamilelik ve lohusalık döneminde anneler kendilerinin ve bebeklerinin rahatlığı kadar şık bir görünüme sahip olmayı da istiyorlar. Bunun için mevsim koşullarına uygun, hamilelik ve lohusalık dönemlerine uygun olarak tasarlanmış parçaları seçerek kendilerinin ve bebeklerinin konforunu ve sağlığını garantileyebiliyorlar. Hamilelik ve lohusalık döneminde kullanılacak kıyafetlerin pamuklu ya da keten gibi kumaşlardan üretilmiş olması en önemli konulardan biri olarak kabul ediliyor. Hava alma özelliği bulunan bu kumaşlar vücuttaki nemin dışarı atılmasını sağlayarak anne adayının ve bebeğin konforunu üst noktalara taşımayı başarıyor. Hamilelik döneminde kullanılacak kıyafetlerin karın bölgesini sıkmayan, anne adayının hareket kabiliyetini kısıtlamayan ve sert dikişleri olmayan parçalar arasından tercih edilmesi öneriliyor. Bu doğrultuda likralı kumaşlar da anne adaylarının alternatifleri arasında bulunuyor. 

 

Hubla Design hem anne adaylarına hem yeni annelere yönelik giyim koleksiyonu ile dikkat çekiyor. Geniş bir ürün çeşitliliği bulunan Hubla Design’ın birbirinden şık , kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerini satın almak için siz de https://www.hubladesign.com/ adresini ziyaret edebilir, ürünleri inceleyebilir ve seçtiğiniz ürünleri 7/24 tek bir tıkla satın alabilmenin avantajlarından yararlanabilirsiniz.