1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Hasta Yataklarının Hasta Sağlığı Açısından Önemi
Hasta Yataklarının Hasta Sağlığı Açısından Önemi

Hasta Yataklarının Hasta Sağlığı Açısından Önemi

Hasta Yataklarının Hasta Sağlığı Açısından Önemi

A+A-

 

Hasta yatakları sektöründe uzun yıllardır verdiğimiz hizmet kapsamında ihtiyacınız olan bütün hasta yataklarına adresinize kadar teslim ederek kurulumunu sağlıyoruz. Ücretsiz olarak verdiğimiz teslimat ve montaj hizmeti ile sizlerin ihtiyacı olan yatakları en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Satın almak istemeyen veya satın alma durumu olmayan hasta yakınları için kiralama hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı oluyoruz. Her türlü kullanıma uygun hasta yatakları ile evinizin her bölgesinde hastalarınızı kendi yataklarında yatıyormuş hissi verebilirsiniz. Birçok farklı çeşidi bulunan hasta yatakları hastaların rahat edebileceği şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Her tür hastaya hizmet veren hasta yatakları hastanelerde ve evlerde ya da diyaliz merkezi gibi birçok sağlık kuruluşunda tercih edilen yataklardandır. Portatif kullanım özelliği nedeni ile tercih edilen hasta yatakları hastaları rahat ettirecek şekilde tasarlanmıştır.

Hasta Yatağı Hastanın İyileşme Sürecini Kısaltır

Hasta yatağına ihtiyaç olan durumlarda hastada kullanılabilecek türde bir hasta yatağı seçmek önemlidir. Hasta eğer uzun dönemde yatağa bağlı kalacaksa, mutlaka en hassas yatak modeli tercih edilmelidir. Uzun süren tedavisi boyunca hastayı rahat ettirebilecek konforlu bir yatak tercihi bu süreçte hastanın düzelmesini olumlu fayda sağlar. Uzun dönem tedavi görecek hastalar için tasarlanan yataklar daha farklı tasarımlara bağlı kalınarak üretilmektedir. Bu nedenle hastaya uygun olan yatak tercihi hastanın sağlığına kavuşması için gidilen yolda büyük bir pay sahibidir.

Hastalarınız İçin Kullanışlı Yataklar Üretiyoruz

Hasta yatağı, sahip oldukları hareket ettirebilir özellikleri sayesinde oldukça kullanışlı bir yataktır. Hastanın uzun süre hareketsiz yatması baz alınarak hareket sensörü bulunan yataklar hastada ilerleyen zamanlarda yara oluşumunu engelleyici niteliktedir. Baş ve ayak kısmını kaldırıp indirme gibi hareketlerde sahibi yataklar, yükselip alçalma özelliğine de sahiptir. Hastanın kalkması gereken durumlar için tasarlanmış koltuk pozisyonu ile hasta zorlanmadan yarım oturur bir pozisyona getirilebilir. Yatakta bulunan korkuluk özelliği ile hastanın düşmesi engellenmektedir. Kolay temizlenebilir özelliği sayesinde dilediğiniz her an yatağı rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Kilitlenebilir tekerleği sayesinde yatağın hareket etmesini engelleyerek sabit bir pozisyona kavuşturabilirsiniz. Tamamen hastalarınızın sağlığı için üretilen hasta yatakları birçok hastaya uygun olacak şekilde sizlere sunulmuştur. Hastanızın tedavi sürecine göre dilediğiniz hasta yatakları fiyatları hakkında bilgi alarak uygun gördüğünüz bir yatağı tercih edebilirsiniz.

Kaynak: https://www.hasta-yataklari.com

HABERE YORUM KAT