1. HABERLER

  2. KONYA

  3. HKMO Konya’dan Başkan Altay'a ziyaret
HKMO Konya’dan  Başkan Altay'a ziyaret

HKMO Konya’dan Başkan Altay'a ziyaret

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) Konya Şube Başkanı Süleyman Erden Şireci, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdullah Tekin Turanoğlu, Ahmet Şasi ve Saadettin Sami Çetinkaya Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı makamında ziyaret etti.

A+A-

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası (HKMO) Konya Şube Başkanı Süleyman Erden Şireci, Yönetim Kurulu Üyeleri Abdullah Tekin Turanoğlu, Ahmet Şasi ve Saadettin Sami Çetinkaya Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette HKMO Konya Şube Başkanı Süleyman Erden Şireci tarafından Başkan Altay'a oda çalışmalarının yanı sıra Harita Mühendislerinin talepleri iletildi.

‘MESLEKTAŞLARIMIZIN TALEP VE İSTEKLERİNİ İLETTİK’

HKMO Konya Şubesinin yeni hizmet binasına kavuştuğunu ve yeni binada meslektaşlarına hizmet vermeye başladıklarını ifade eden Başkan Şireci, "HKMO Konya Şubesi olarak Konya Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay’a ziyaret gerçekleştirerek odamız çalışmalarının yanı sıra meslektaşlarımızın talep ve isteklerini ilettik. HKMO Konya Şubesi olarak şehrimizin planlaması ve gelişiminde belediyelerimize her türlü desteği vermeye hazırız. Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay'a misafirperverliği için teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dileriz" ifadelerini kullandı. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek HKMO Konya Şube Başkanı Süleyman Erden Şireci ve Yönetim Kurulu Üyelerine çalışmalarında başarılar diledi. 

HABERE YORUM KAT