İbrahim Murat Gündüz İyi Parti İzmir İl Başkan adayları ile ilgili konuştu

İbrahim Murat Gündüz İyi Parti İzmir İl Başkan adayları ile ilgili konuştu

İbrahim Murat Gündüz İyi Parti İzmir İl Başkan adayları ile ilgili konuştu

İbrahim Murat Gündüz İyi Parti İzmir İl Başkan adayları ile ilgili konuştu ‘On tanesiyle yol yürümek değil bir tanesi ile yolu bitirmek daha önemlidir‘

İzmir’de İyi Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar'ın, parti içinde yayımlanan istifa genelgesi ve yeni dönem için milletvekili aday adayı olacağını açıklaması sonrası İyi Parti İzmir il başkanlığı için yarış aday sayısı hergün artarak devam ediyor.

Daha evvel Öztürk Keskin, Emre Eryıldıran, Şakir Genç ve Oğuzhan Yar’ın il başkanlığına aday olduklarını açıklamış olmalarından iki ay sonra seçime 25 gün kala İl Başkanlığına bir aday daha ortaya çıktı.

İYİ Parti İzmir İl Başkan Danışmanı ve İl Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Bezircilioğlu’da İyi Parti İl Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

3604fa31-306d-4c37-8884-1fa1f278948a.jpeg

İyi parti İzmir İl Başkan adayı Öztürk Keskin’e yakınlığı ile tanınan Adana’lı iş insanı İbrahim Murat Gündüz geçen haftalarda Öztürk Keskin benim yol ve dava arkadaşımdır, kendisine desteğim ve güvenim tamdır diyerek Keskin’e olan desteğini beyan etmişti.

Şimdi ise İzmir İl Başkanlığı için aday sayısının 5’i bulması üzerine İbrahim Murat Gündüz yeni açıklamalarda bulundu.

On tanesiyle yol yürümek değil bir tanesi ile yolu bitirmek daha önemlidir diye söze başlayan İbrahim Murat Gündüz 15 ocak tarihinde gerçekleşmesi planlanan İyi Parti İzmir İl Başkanlığı seçimleri içi, bu bir seçim, kurban bayramı değil bir şehire 5 adaymı olur diyerek İyi Parti yönetiminin İzmir’de belirsizliğe ve karmaşıklığa sebebiyet vermesine tepki gösterdi.

Özellikle Sinan Bezircilioğlu için kusurlarıyla kusursuz görünmeye çalışan Sinan Bezircilioğlu malesef karakterinin olmadığı her ortamda var olmaya özen gösteriyor ifadesini kullanan İbrahim Murat Gündüz Net olmayan herşey beni yoruyor, 5 aday ile İzmir’de kafa karışıklığına sebep veren siyasetçiler her kimse İzmir’e iyilik değil kötülük yapıyorlar.

Herkesin yolu layığına açık olsun , biz inandığımız davaya koşarak gideriz koşarak gidemezsek yürüyerek gideriz yürüyerek gidemezsek sürünerek gideriz.

Dostum Öztürk Keskin’in hiçbir güce ve baskıya eyvallahı yoktur,

herkesin şerefide servetide kendine bizim bir tek adam olana saygımız vardır o adamda Öztürk Keskin’dir diyerek sözlerini tamamladı.

https://www.yenihaberden.com/service/amp/ibrahim-murat-gunduzun-siyasetci-ve-is-insani-dostlari-kickboks-gecesine-damga-1758670h.htm

https://www.yenihaberden.com/service/amp/ibrahim-murat-gunduz-izmirli-oguzhan-yar-ile-ilgili-sert-konustu-1757441h.htm