İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Kırıkkale’de toplandı

Türkiye Gazeteciler federasyonuna bağlı İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı Kurul toplantısı Kırıkkale'de yapıldı.
İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Kırıkkale’de toplandı

Uluslararası Bisiklet Birliği ve Türkiye Bisiklet Federasyonu tarafından düzenlenen Uluslararası 'Road Race Kırıkkale 2.2' bisiklet yarışı takip etmek üzere İç Anadolu Gazeteciler Federasyonuna bağlı illerin gazeteciler cemiyeti başkanları ve yöneticileri Kırıkkale de bir araya geldi.

whatsapp-image-2023-06-11-at-12-28-07.jpeg


Gazeteciler hem Kırıkkale’deki uluslararası Road Race bisiklet yarışlını izlediler. Hem federasyon toplantısını yaptılar hem de Kırıkkale ilini tarihi ve kültürel güzelliklerini yerinde gördüler.


Kırıkkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Selci’nin organize etiği İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu yönetim kurulu toplantısı da Kırıkkale’de yapıldı. Toplantıya federasyon Başkanı Osman Hakan Kiracı başkanlık yaptı. Kırıkkale Öğretmen evinde yapılan toplantı da, Gazetecilerin sorunları, internet medyasındaki gelişmeler ve izlenecek yol hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

whatsapp-image-2023-06-11-at-12-27-28.jpeg


Toplantıya İç Anadolu Gazeteciler Federasyonu Başkanı ve Yozgat Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Hakan Kiracı ile Federasyon yönetiminde yer alan illerden Aksaray Gazeteciler cemiyeti Başkanı Yaşar Karatay ve Başkan vekili Bilal Bölükbaş, Nevşehir Kapadokya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Koca, Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu, Niğde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alparslan Düzgün, Kırıkkale Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cengiz Selci, Sivas 4 Eylül Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhittin Karahan ve Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vekili Lokman Koyuncuoğlu katıldı.
Toplantıda bir daha sonra Nevşehir’de yapılması kararına varılarak sona erdi.