1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ice Therapy Buz Terapisi Tüy Dökücü Sipariş Formu Hazırlama
Ice Therapy Buz Terapisi Tüy Dökücü Sipariş Formu Hazırlama

Ice Therapy Buz Terapisi Tüy Dökücü Sipariş Formu Hazırlama

Ice Therapy Buz Terapisi Tüy Dökücü Sipariş Formu Hazırlama

A+A-


Resmi satış sitemizde sipariş formu da kısa süreli bir şekilde hazırlanmaktadır. Çünkü teslimat ve ya ice therapyürün paketleme aşamasında kullanılacak olan bilgiler istenmektedir. Kişisel iletişim bilgileri olan ad, soyad, adres için ayrılan yerlere bilgilerinizi güncel olarak girmelisiniz. İletişim bilgileriniz haricinde ödemenizi nasıl yapacağınıza karar verdiğinizde işaretleme yapabilirsiniz. Kargo gönderimi için de bir firmayı tercih ederek yine talep formunda işaretleyebilirsiniz. Sipariş ver butonuna tıkladığınızda bu verileri tarafımıza iletmiş olursunuz.


Paketleme ve Kargo
Sipariş bilgileriniz bize ulaştığında güvenlik etiketli ürünleriniz stoklardan alınarak paketleme servisine verilmektedir. Bundan sonra itinayla size özel olarak hazırlanan paketiniz seçmiş olduğunuz kargo şirketi çalışanına teslim edilir. PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo gibi kaliteli isimler ile sorunsuz bir teslimat en geç iki iş günü sonunda teslim edilmektedir. Teslimat adresi olarak ev ve ya iş yerinizi ice therapy tüy dökücüseçebilirsiniz.


Kapıda Ödeme Yöntemi
Aradığınız ve bulduğunuz ürün için sitemizden talep ettiğiniz siparişiniz paketlendikten sonra ayağınıza kadar gelir. Kargo teslimatı yapılırken pos cihazı kullanarak kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Bazı kullanıcılarımız bu ödeme yönteminde nakit parayı da tercih edebilmektedir. Online ödeme şeklini düşünenler de internet bankacılığını kullanarak havale ve ya EFT yapabilmektedir. Tek tıkla işlem yapılabilen bu ödeme kanalı da oldukça fazla kullanılmaktadır.


Ürün Bileşenleri
Bitkisel ürün kullanımı bilinçli tüketicilerin tercih ettiği bir yoldur. Bileşenleri içinde bitki ve bitki özleri bulunmaktadır. Elinize ulaşan orijinal ürün üzerindeki açıklamalarda da bu bilgilere ulaşabilirsiniz.


Nasıl Kullanılır?
Kullanımı hemen herkesin yapabileceği kolaylıktadır. Uygulama için istediğiniz bölge üzerine damlatacağınız ürünü nazik ve dairesel hareketlerle masaj yaparak sürebilirsiniz. Ürün ilaç değildir.


Cazip Fiyatlar
1 kutu Ice Therapy 30 ml serum 39 TL + 10 TL kargo ücreti, 2 kutu Ice Therapy ve 3 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 1 kutu Kararma Karşıtı Serum hediye, 6 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 2 kutu Kararma Karşıtı Serum hediyedir.

HABERE YORUM KAT