İlhan Palut: Oyunumuzun karşılığını alamadık

İttifak Holding Konyaspor Teknik Direktörü İlhan Palut, Kayserispor maçında oynadıkları oyunun karşılığını alamadıkları için üzgün olduğunu belirtti.
İlhan Palut: Oyunumuzun karşılığını alamadık

Gol sesi çıkmayan Kayserispor maçı sonrası açıklamalarda bulunan İttifak Holding Konyaspor Teknik Direktörü İlhan Palut, oynadıkları oyunun karşılığını alamadıkları için üzgün olduğunun altını çizerek, şunları söyledi:

"Mutlaka kazanmak istediğimiz bir maçtı. Sahaya çıkarken tek hedefimiz üç puandı. Oyuna baktığımız zaman, birinci ve ikinci yarı ayırt etmeden söylemeliyim ki, takımım istediklerimin hemen hepsini yaptı. Topu kaleye gönderemedik, sadece golü bulamadık. Onun haricinde maçın başından sonuna kadar oyun hakimiyeti bizdeydi. Defansif anlamda da müsabakayı pozisyon vermeden tamamladığımız için memnunum.

Bize düşen, bu oyunumuzu sürdürmek, bu standardın altına düşmemek ve ihtiyacımız olan puanları bir an önce almaktır. Dediğim gibi, 90 dakikalık mücadeleden memnunum. Maçı kazanma adına her şeyi yaptık. Maç öncesi planlarımız gol hariç hepsi gerçekleşti. Bu maçtaki tek üzüntüm, oynadığımız oyunun karşılığını alamamak ve kazanamamak oldu."

Etiketler :