1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İLM İngilizce kursu  
İLM İngilizce kursu  

İLM İngilizce kursu  

İLM İngilizce kursu  

A+A-

 

 

İngilizce öğrenmek için nedenleriniz ne olursa olsun, tüm öğrencilerin sağlam bir üsse ihtiyacı var ve İstanbul da bulunan Genel İngilizce programlarımız kursumuz size bunu sağlayacaktır. Kurslarımız İngilizce dilinin dört becerisinin de geliştirilmesine yardımcı olur: net ve etkili bir şekilde iletişim kurma yeteneğinizi geliştirmeye odaklanarak okuma, yazma, dinleme ve konuşma.

 

Seçilebilecek üç yoğunluğa ve bir haftalık minimum kurs süresine sahip öğrenciler, kurslarını bireysel ihtiyaçlarına göre uyarlayabilir ve ayrıca akademik programı daha da kişiselleştirmek için özel dersler ekleyebilirler. Pek çok öğrenci, popüler İngilizce Artı kurs seçeneklerimizden birini Genel İngilizce kursu eklemeyi seçmektedir.

 

Her öğrencinin bireysel ihtiyaçları ve hedefleri vardır ve kursunuzdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için sizinle birlikte çalışılır. Bu, kurs öncesi tavsiye ve doğru seviyede bir sınıfa dikkatli yerleştirme ile başlar.

 

Bireysel gelişim dersleri sırasında öğretmeninizin yardımıyla hedeflerinizi belirlediğiniz ve ilerlemenizi kaydettiğiniz yer oldukça önemlidir. Öğrenmeyi pekiştirmek için düzenli ilerleme testleri vardır ve tüm ders notları, raporlar ve ek çalışma materyalleri kursunuzdan temin etmelisiniz.

 

İstanbul da bulunan İngilizce kurslarında gereken eğitimi alabilmeniz için dikkat etmeniz hususlar vardır bunlardan en önemlisi de eğitmenlerin donanımıdır. İyi bir eğitmen elbette ki gerçek öğretmenlerdir veya yetkili bir yerden eğitim sertifikası almış kişilerdir.

 

İngilizce kurslarında takip edilen sistem de çok önemlidir. Görsel ve işitsel araçları eğitim metaryellerini kullanmayı bilen deneyimli eğitmenler olmalıdır. İyi bir İngilizce öğretmeni elbette ki öğrencilerini sürekli takip eden ödev veren ödevlerin takibini yapan öğrencilerinin eksikliklerini görerek onları gideren eğiticiler tercih edilmelidir.

 

Yabancı dil öğrenirken ilk olarak o dilin , dil bilgisi yapısı iyi öğrenilmelidir. Dil bilgisi kuralları ile birlikte kelimeler öğrenilmeye yavaş yavaş başlanılmaktadır. Eğer bir dilin , dil bilgisi kurallarını  öğrenip, yeteri miktarda da kelime öğrenildiyse o dilde bir makale yazabilir duruma gelinmiş demektir. Sıra dinleyip anlamaya ve konuşmaya gelmiştir. Bu iki olguda birbirine bağlı ve zamanla gerçekleşen şeylerdir. Nedeni ise beyinde dinleme, konuşma, anlama ve yorumlama fonksiyonlarını gerçekleştiren kısımlar birbirine çok yakın ve etkileşim halindedir. Yabancı dil öğrenen birçok kişinin hep yakındığı bir durum söz konusudur: ‘anlıyorum ama konuşamıyorum’ durumu. Bu durumun dikkatli bir şekilde değerlendirilmesi gerekir.

 

 

HABERE YORUM KAT