1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. İşinizi Dijitale Taşıyarak Para Kazanma Fırsatı
İşinizi Dijitale Taşıyarak Para Kazanma Fırsatı

İşinizi Dijitale Taşıyarak Para Kazanma Fırsatı

Kurumsaltasarım Dijital Reklam Ajansı, kurumsal web tasarım eticaret, eticaret sitesi...

A+A-

İşini internete taşıyanlar kazandı! Peki ya sen? İşletmelerin bu zorlu süreçte kapatılmasıyla beraber her yeni güne zararla uyanan kobiler için süper bir fırsat olarak hazırladığımız özel çalışmalardan size bahsedeceğim. Size işinizi internete taşımayı teklif ediyoruz! Kobilerin en büyük ihtiyacı ürünlerini listeleyebilecekleri, müşterilerine sunabilecekleri dijital bir ortam. Bu dijital platformuda web tasarım ile ancak size sunabiliyoruz. İsterseniz sadece şirketinizi tanıtabiliyorsunuz isterseniz ürünlerinizi listeletip müşterilerinize sunabiliyorsunuz istersenizde web sitenizden dükkanınızda sattığınız tüm ürünlerin satışını yapabiliyorsunuz.

Bir web sitesi size ne katar?

Dijitalleşen dünyada global yada yerel bir vizyon kazanmak istiyor ve ürünlerinizin erişebilirliğini arttırmak istiyorsanız kesinlikle bir web sitesine ihtiyacınız var! Sadece işletmenizin kapalı olduğu durumlarda değil, aslında müşterilerinizin sizi bulmasını sağlamak içinde bir web sitesine ihtiyacınız var. Bu ne demek diye soracak olursanız; örneğin firmanızı bilen ve ürünlerinizi görmek isteyen kullanıcılar siteniz üzerinden tüm ürünlerinize ulaşabilir ve beğendikleri ürünleri mağaza adresinize iletişim bölümünden bakıp mağazanızı ziyarete gelebilir. Sormak istedikleri soruları web site üzerinden fiziksel mağazaya gelmeden iletebilir. Bu gibi durumlardan dolayi kullanım kolaylığı sağlayan tüm platformlar para kazandırır! İşinize para kazandırmayla hemen başlayalım!

İhtiyacınıza uygun çözümler üreten bir ajans olarak Kurumsaltasarım Dijital Reklam Ajansı, kurumsal web tasarım eticaret, eticaret sitesi, sosyal medya yönetimi, hosting, domain, seo, kullanıcı deneyimi tasarımı, web yazılım, instagram reklam, facebook reklam, google reklam gibi çalışmalar yaparak işletmenize ait web sitesi oluşturabiliyor yada hazırdaki web sitenize müşteriler bularak satış yapmanızı sağlıyoruz. Kurumsaltasarım dijital reklam ajansı olarak büyük markalarla çalışmış İstanbul/Ataşehirde ofisleri bulunan bir ajansız. Bugüne kadar çalıştığımız bazı markaları web sitemizin referanslar bölümünden inceleyebilirsiniz. Sizler için, 7gün 24 saat çalışabileceğiniz, anlık destek alabileceğiniz hızlı çözümler sunan bir ajans olarak sizlerede çözümler üretmek ve yerel dükkanınızı internete taşımak isteriz. Bizimle hemen iletişime geçmek isterseniz bize 0850 304 13 02 telefon numarasından veya www.kurumsaltasarim.com.tr web sitemizden hızlıca ulaşabilirsiniz. 

HABERE YORUM KAT