İyiliğin habercileri eğitimde buluştu

İyiliğin habercileri eğitimde buluştu

Konya İl ve İlçe Müftülüklerinin sosyal medya hesaplarını yöneten personele yönelik Sosyal Medya Yöneticiliği eğitimi düzenlendi.

Konya İl ve İlçe Müftülüklerinin sosyal medya hesaplarını yöneten personele yönelik Sosyal Medya Yöneticiliği eğitimi düzenlendi. Diyanet İşleri Başkanlığı Konya İl Müftülüğü, Müsdav ve Mevlana Kalkınma Ajansı işbirliğiyle hazırlanan Yanlış Din Algısına Karşı Sosyal Medya Yöneticiliği eğitimleri tamamlandı. Konya İl ve İlçe Müftülüklerinde görev yapan müftülük sosyal medya hesaplarını yöneten personele yönelik 5 gün süren ve alanında uzman öğreticilerin ders verdiği Sosyal Medya Yöneticiliği eğitimi tamamlandı. Eğitim ile ilgili düşüncelerini ifade eden Konya İl Müftüsü Doç. Dr. Ali Öge, Müftülük olarak bir çok alanda olduğu gibi sosyal medya alanında da personelimizin eğitimine önem veriyoruz.

İnsanımıza ulaşma noktasında sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmalıyız. İfadelerini kullanarak eğitime katılan personeli tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi. •MUSTAFA ÇİMENiyiligin-habercileri-egitimde.png