1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Kadınlara hediye
Kadınlara hediye

Kadınlara hediye

Kadınlara hediye

A+A-

Kadınlara hediye

Bodo, hayatınızda yer alan, değer verdiğiniz ve özel günlerini renklendirmek istediğiniz herkes için birbirinden sıradışı ve eğlenceli deneyim hediyeleri sunduğu gibi kadınlara hediye konusunda da oldukça özel bir içerik oluşturdu. Sizin ve değer verdiğiniz kadınların, eşiniz, anneniz, sevgiliniz, kız arkadaşlarınızın en özel günlerine, samimiyetle anlam katmak ve duyularınızı yansıtmak için en özel zamanlarında hediyeler verir O günü daha da güzelleştirmek istersiniz. Bodo, deneyim ve izlenim tarzında oluşturduğu yenilikçi hediyelerini, pek çok farklı alandan seçenekler hazırlayıp tek bir platformda hizmete sunuyor. Daha da iyisi bu deneyimleri hediye olarak sunmanız için özenle hazırlanmış, bodo hediye kutularında, hediye kartları eşliğinde sunmanıza olanak sağlıyor. Sevdiğiniz kadınları öncelikle bu şık kutularla şaşırtabilir, devamında yaşayacağı deneyimle eğlenceli ve ya dinlendirici zamanlar geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 Kadına alınabilecek hediye fikirleri

Pek çok kadın doğası gereği, ilgi ve özenden hoşlanır. Konu kadınlar için hediye olduğunda, onları ufacık şeylerle bile mutlu etmek kolaydır, verilen hediyenin bir anlamı ve maneviyatı olduğu sürece. Hayatınıza girmesiyle daha da güzelleştiren, size kaçınmadan verdiği sevgiyle, huzurlu bir yaşam sürdüren, birlikte yaptığınız her ilk deneyimden büyük heyecan duyduğunuz sevgilinize, tanışma yıldönümünüzde bodo.com’dan mükemmel bir ‘’İki Kişilik At Gezisi’’ deneyimi hediye ederek, birlikte yaşadığınız ilklere unutulmaz bir anı daha ekleyebilirsiniz. Kalp kalbe geçirdiğiniz yılı romantik bir at gezisi ve hoş sohbetlerle anabilir, ilişkinizi doğanın verdiği huzurla renklendirebilirsiniz. Çocuğunuzun annesi, hayat arkadaşınız, en büyük sevgi ve destek kaynağınız, eşinize doğum gününde pahalı bir takı yerine, ‘’Aile için Hafta Sonu Kaplıca Tatili’’ hediye edebilirsiniz. Ona sahip olduğu en büyük mutluluk olan ailesi ile paylaşabileceği bu sürprizi sunarak, verilebilecek en özel hediyeyi sunmuş olacaksınız. Bodo, sunduğu deneyim hediyeler ile sizlere ve sevdiklerinize özel zamanlarda farklı mekanlarda farklı tecrübeler yaşama fırsatı sunuyor. Annenizden uzakta yaşıyor ve Anneler Günü için ona yalnız hissettirmeyecek farklı bir sürpriz sunmak istiyorsanız, belki de hiç yaşamadığı bir yolculuk olan, ‘’İstanbul üzerinde Küçük Uçak Turu’’ hediye edebilir, hayatı boyunca yaşamadığı bambaşka bir heyecan yaşatabilirsiniz. Ne kadar mutlu olabileceğini bir düşünsenize! 

Kadınlara hediye ve sürprizler

Kadınlar için hediye konusunda oldukça seçici oldukları söylenir bazen ancak seçiciliklerini belirleyen unsur, hediyenin onlara yansıttığı duygudan ileri gelir. Onlara verdiğiniz her hediye bir anlam ifade etmeli böylelikle beğenilmesi kolaylaşır. Bodo.com da kadına alınabilecek hediyeler olarak, size birkaç kez sırt ağrılarından bahsetmiş olan eşinize, ‘’Mix Masaj’’, bisiklet sürmeyi çok sevdiğini ancak ortam bulamadığını söyleyen kız arkadaşınıza, ‘’İki kişilik Ormanda Bisiklet Turu’’, uçaklara ve havacılığa ilgi duyan sevgilinize, ‘’Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’ gibi hediyelerle şaşırtabilir, onlara ve düşüncelerine ne denli değer verdiğinizi gösterebilirsiniz. Bodo birbirinden farklı deneyim hediye mağazası ile size sıra dışı bir dünyanın kapılarını aralıyor. https://bodo.com/tr/

 

HABERE YORUM KAT