Karatay'da 50'ye yakın noktada çalışmalar sürüyor

Konya Haberi... Karatay Belediyesi, ilçenin daha estetik ve daha konforlu yollar, cadde ve sokaklara kavuşması adına Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı bütün ekipleri ile sahada çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Hasan Kılca, ekiplerin Karakaya Mahallesi’nde sürdürdüğü yol yapım ve parke taşı döşeme çalışmalarını inceledi. Mahalle sakinleri ile de bir araya gelen Hasan Kılca; İlçede gerçekleştirdikleri tüm yatırımların Karatay’ın daha modern bir görünüme kavuşması için olduğunu ifade etti.
Karatay'da 50'ye yakın noktada çalışmalar sürüyor

Karatay’ın tamamında yürütülen çalışmalarla ulaşım ağını her geçen gün daha konforlu hale getiren Karatay Belediyesi, ilçenin dört bir tarafında yol yapım, parke taşı döşeme, asfalt serim ve çevre düzenleme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Merkez ve merkeze uzak mahallelerin genelinde ihtiyaç duyulan hizmetlerin tespitini yapan Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; Fen işleri Müdürlüğünce Karakaya Mahallesi’nde yürütülen yol yapım ve parke taşı döşeme çalışmalarını inceledi. Çalışmayı sürdüren personellerle sohbet ederek, çalışmalara ilişkin bilgiler aldı. Başkan Kılca aynı zamanda vatandaşlarla da bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

İlçede gerçekleştirdikleri tüm yatırımların Karatay’ın daha modern bir görünüme kavuşması için olduğunu ifade eden Başkan Hasan Kılca; ilçede 50’ye yakın noktada yol çalışmalarının sürdüğünü aktardı. Kılca, gerçekleştirdikleri çalışmalar ile Karatay’ı konforlu bir ulaşım imkânı ile geleceğe hazırladıklarını söyledi.

hasan-kilca-karakaya-mahallesi-yol-yapim-calismasi-inceleme-2.jpg

EKİPLERİMİZ İLE BİRLİKTE GAYRETLE ÇALIŞIYORUZ

Diğer hizmetlerde olduğu gibi yol ve asfalt çalışmalarının da hummalı bir şekilde sürdüğünü belirten Hasan Kılca; “Karatay’ımız sürekli büyüyen, gelişen bir konumda. Biz de vatandaşlarımızın isteklerine daha hızlı cevap vermek için gece gündüz çalışıyoruz. Diğer hizmetlerimizde olduğu gibi yol ve asfalt çalışmalarımız da hız kesmeden devam ediyor. Şu anda Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz 50’ye yakın noktada çalışmalarını sürdürüyor. Ekiplerimiz mahallelerimizde sıcak asfalt serimi, sathi kaplama, parke çalışmalarını yürütüyor. Bugün biz de Karakaya Mahallemizdeki çalışmaları yerinde inceliyoruz. Ekiplerimiz burada mahalle içi yollarda parke taşı döşeme çalışması gerçekleştiriyor. Yaptığımız tüm hizmetler hemşehrilerimiz ve Karatay’ımız için. Hemşehrilerimizin rahat bir hayat sürmelerini sağlamak adına cadde ve sokakların görüntüsünü nezih ve nitelikli hale ulaştırmak için gayretle çalışıyoruz. Tüm ekibimize ben bu gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yol hizmetlerimizin Karatay’ımıza Konya’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

hasan-kilca-karakaya-mahallesi-yol-yapim-calismasi-inceleme-6.jpg

KILCA, KUR’AN KURSU ÖĞRENCİLERİ İLE DE BİR ARAYA GELDİ

Hasan Kılca; Karakaya Mahallesi’ndeki yol incelemesinin ardından Karakaya Kur’an Kursu öğrencileri ile bir araya geldi. Burada bir süre öğrencilerle sohbet eden Kılca; Karatay Belediyesi olarak Camilere, Kur’an Kurslarına ve Okullara bugüne kadar birçok önemli destek verdiklerini dile getirerek; gençlerin ve vatandaşların faydasına olacak her türlü hizmetin destekçisi olmaya devam edeceklerini söyledi.

hasan-kilca-karakaya-mahallesi-yol-yapim-calismasi-inceleme-4.jpg