Kaya Home dualarla açıldı

Kaya Home dualarla açıldı

Konya’nın köklü şirketleri arasında yer alan ve 1984 yılından beri toptancılık sektöründe hizmet veren Kaya Kardeşler, Gazze Caddesi üzerinde bulunan Kaya Home Mağazası’nın açılışını yaparak Konyalılara hizmet etmek için perakende sektörüne hızlı bir giriş yaptı.

Konya’nın köklü şirketleri arasında yer alan ve 1984 yılından beri toptancılık sektöründe hizmet veren Kaya Kardeşler, Gazze Caddesi üzerinde bulunan Kaya Home Mağazası’nın açılışını yaparak Konyalılara hizmet etmek için perakende sektörüne hızlı bir giriş yaptı.

Kaya Kardeşler olarak bilinen Kaya Kardeşler Attariye Hırdavat, Tekstil Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. tarafından Meram ilçesine bağlı Gazze Caddesi’ne yeni bir hizmet dalı olan perakende işine hızlı bir giriş yaptı.

Üç kattan oluşan ve giyimden, züccaciyeye, havludan tencereye varana kadar yaklaşık iki bin metre karelik bir mağaza açılışı gerçekleştirdi.

kaya-home-1.jpg

Açılışa Kaya Kardeşler Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Çelikkayalar Marketler Zinciri Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kaya ve çok sayıda davetli katıldı.

kaya-home-2.jpg

Dualar eşliğinde yapılan açılışta mağaza içinde bulunan indirimli ürünler katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Kaya Kardeşler yönetim kurulu başkanı ve genel müdürleri tarafından yapılan açıklamada, Kaya Kardeşler aile şirketinin Konya’da 1984 yılında ticari hayatına başladığı belirtilerek toptancılık sektöründe ilerleyen yıllarla birlikte büyük bir gelişim gösterdikleri söylendi. Gıda sektörü dışında bütün ürünleri bünyesinde barındırdıklarını belirten Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kaya, “120 ulusal markanın İç Anadolu bölge bayiliğini yapan Kaya Kardeşler yeni bir iş dalına daha girerek perakende sektörünün nabzını tutmak için böyle bir mağaza açtık. Tüm Konyalı hemşehrilerimiz tarafından beğenilmesini düşünerek hizmette sınırın olmadığını bölge itibariyle bu tarz bir iş dalının eksik olduğunu keşfettik bu yüzdende sevgili Konyalılar bizlere güvenip sevdikçe bu mağazaların elbette devamları gelecektir. Bizler Kaya Kardeşler olarak yıllardır sektörde zirveleri korumaya devam ettik değerli Konyalılar da bizleri hiç yalnız bırakmadı hep desteklerini sürdürdüler başta tüm Konyalı hemşehrilerimize ve burda bulunan tüm katılımcı misafirlerimize çok teşekkür eder bizleri takip etmeye devam etmelerini burdan duyurmak isterim.

kaya-home-3.jpg

Sadece Konya ve çevre ilçelerle başlayan ticaretimiz Küçük adımlarla ticari planlar yaparak 25 yılı aşkın bir zamanla, İç anadolu içinde ve yakın bölgelerin illerine kadar yayılmış ve artık tedarikçi firmaların içinde en ön saflarda yer almıştır.

kaya-home-4.jpg

1990 yılından bu yana perakendecilik ile başladığımız ticari hayatımız, 150 m2 de toptancılık yaparak devam etti. 1997 yılında artık ticari yapımızda değiştirilmesi gerektiği kanaatine vararak ticarethanemizi tüzel kişiliğe kavuşturmak ve metrekaremizi büyütmenin ticari hayatımıza ve hizmet aşkımıza yeni bir heyecan, yeni bir boyut kazandıracağını düşünerek Kaya Kardeşler Attariye Hırdavat Teks.San.Tic.Ltd.Şti. tüzel kişiliğiyle 1500 metrekarede ticaretimize devam ettik” ifadelerini kullandı.

kaya-home-5.jpg

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.