1. HABERLER

  2. KONYA

  3. KGC heyetinden Başkan Kavuş’a iade-i ziyaret
KGC heyetinden Başkan Kavuş’a iade-i ziyaret

KGC heyetinden Başkan Kavuş’a iade-i ziyaret

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’a iade-i ziyarette bulundu.

A+A-

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’a iade-i ziyarette bulundu. Cemiyet heyetini makamında kabul eden Meram Belediye Başkanı Kavuş, “Konya basınının birlikte hareket ettiğini, birlikte güzel organizasyonlar düzenlediklerini görmek şehrimizin birlik ve beraberlik ruhu adına bizleri sevindiriyor. Bu güzel birlikteliğin devamlılığını diliyorum. Şehrimize ve ilçemize yaptığımız hizmetler ve yatırımlar noktasında bizim en büyük takipçimiz sizlersiniz. Bu anlamda mesleğini layıkıyla yapan tüm gazetecilere sizlerin nezdinde tekrar teşekkürlerimi sunuyorum” diye konuştu.

‘YENİ PROJELERLE MESLEKTAŞLARIMIZI DAHA SOSYAL HALE GETİRMEYE ÇALIŞACAĞIZ’

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir de, Cemiyet olarak meslek mensuplarının çıkar ve menfaatleri doğrultusunda hareket ettiklerini, bu amaç çerçevesinde çeşitli faaliyetler düzenlediklerini belirterek, “Kısa bir süre önce başlattığımız futbol turnuvası organizasyonu sosyal aktiviteler kapsamında yaptığımız çalışmalara bir örnekti. İnşallah yeni projelerle meslektaşlarımızı daha sosyal hale getirmeye çalışacağız. Diğer yandan meslektaşlarımızın mesleki gelişimlerine yönelik de projeler üretiyoruz. Projelerimize verdiğiniz ve bundan sonra vereceğiniz destekler için biz de müteşekkiriz” dedi. Ziyaret, karşılıklı hediyeleşme ve hatıra fotoğrafı ile son buldu.

whatsapp-image-2021-11-04-at-14-19-25.jpeg

whatsapp-image-2021-11-04-at-14-19-24.jpeg

 

HABERE YORUM KAT