"Kızılay ile her dönemde işbirliği içinde olduk"

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Türk Kızılayı Selçuklu Şubesini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Başkan Pekyatırmacı, Kızılay Selçuklu ile bir arada yaptıkları çalışmaların artarak devam edeceğini söyledi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 23 Mart 2021 16:20
"Kızılay ile her dönemde  işbirliği içinde olduk"

Türk Kızılayı Selçuklu şubesi ile çeşitli organizasyonlarda işbirliği içerisinde olan Selçuklu Belediyesi, bu işbirliğini geliştirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Türk Kızılayı Selçuklu şubesini ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Türk Kızılayı Selçuklu Şube Başkanı Zekeriya Kartal’dan bilgi alan Başkan Pekyatırmacı’ya Kızılay Selçuklu Şubesinin çalışmalarının yer aldığı bir sunum gerçekleştirildi.

‘KIZILAY İLE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDECEK’

Kızılay ile her dönemde işbirliği içinde olduklarını belirten Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, “Belediye olarak Kızılay’ımızla her zaman bir işbirliği çalışmamız oldu. Belirli dönemlerde hizmet binamızda kan bağışı kampanyaları, ihtiyaç sahiplerine yardım kampanyaları, afet bölgelerine yardım ulaştırma gibi birçok çalışmaları birlikte yürüttük. Şimdi bu çalışmaları ileriye taşımak yeni çalışmalara imza atmak istiyoruz. İnşallah bu gönül hareketine belediye olarak katkılarımız sürecek.” şeklinde konuştu.