1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Koç, aşı çalışmaları hakkında bilgi aldı
Koç, aşı çalışmaları  hakkında bilgi aldı

Koç, aşı çalışmaları hakkında bilgi aldı

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç, 112 acil sağlık hizmetleri istasyonları ile aile sağlığı merkezlerinde incelemelerde bulundu. Koç, aşı çalışmaları hakkında da bilgi aldı.

A+A-

Selçuklu 1 ve 11 Nolu 112 istasyonları ile Karatay 7 Nolu Büsan Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonları çalışanları ile istişarelerde bulunan Prof. Dr. Koç, Selçuklu 67 Nolu Osman Nuri Koçer Aile Sağlığı Merkezi ile Karatay 79 Nolu Büsan ASM’ni de ziyaret ederek sağlık çalışanlarından aşılama çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı.

KOÇ, SAĞLIK ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Kısa bir süre önce yeni yerine taşınarak hizmet sunmaya başlayan Selçuklu 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret ederek programına başlayan Prof. Dr. Koç, Selçuklu 11 Nolu ASHİ ve Karatay 7 Nolu Büsan ASHİ ziyaret ederek çalışanların istek, şikâyet ve önerilerini dinledi. Koronavirüs salgınına karşı yürütülen aşı çalışmalarını da yerinde değerlendirmek amacıyla Selçuklu 67 Nolu Osman Nuri Koçer Aile Sağlığı Merkezi ile Karatay 79 Nolu Büsan ASM’ni de ziyaret eden Prof. Dr. Koç, başarılı ve özverili çalışmaları dolayısıyla sağlık personellerine teşekkür etti. Ziyaretler sırasında Acil Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Ahmet Ergin, Başkan Yardımcısı Dr. Alper Çelikdelen ve 112 Komuta Kontrol Merkez Başhekimi Erkan Aşık’da hazır bulundu. 

HABERE YORUM KAT