1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Konserve kedi mamaları ve mamaları hakkında bilgiler
Konserve kedi mamaları ve mamaları hakkında bilgiler

Konserve kedi mamaları ve mamaları hakkında bilgiler

Konserve kedi mamaları ve mamaları hakkında bilgiler

A+A-

 

Gözünüz gibi baktığınız kedinizin beslenmesini en daha sağlıklı şekilde yapmasını istiyorsanız, konserve kedi mamaları arasından kedinize uygun olanını tercih edebilirsiniz. Kuru mamaların beraberinde kedileri ödüllendirmek için de verilen konserve yaş mamalar, kedilerin daha sağlıklı beslenmesinde bir hayli etkilidir. İçeriği zenginleştirilmiş konserve kedi mamalarını firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz. Sürekli olmasa da kedinize belirli aralıklarla vereceğiniz konserve kedi mamalarını bütçenize en ideal fiyatlarla firmamızın web sitesi üzerinden tek tıkla satın alabilirsiniz.

Özellikle yavru kedilerin devamlı aynı şekilde beslenmemesi gerekiyor. Gelişme çağında olan bu hayvanların ihtiyaç duydukları besinler bir hayli fazladır. Eğer tek kuru mamayla yavru kedinizi beslemeye kalkarsanız, kedinizin hem zihinsel hem de fiziksel gelişimini maksimum düzeyde tutamazsınız. Yavru kedinizin ilerleyen yaşlarında herhangi bir sağlık sorunu yaşamaması için özellikle yavruyken doğru biçimde beslenmesi son derece önemlidir. Bu yüzden kuru mamanın beraberinde bazen yavru kedi konservesi ürünleri ile kedinizin beslenme düzenini değiştirebilirsiniz.

İçeriğinde yavru kedilerin en çok seveceği ve iştahını açacağı besinler bulunan konserve kedi mamalarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Her biri dünyanın en çok tercih edilen kedi maması üreticilerinin piyasaya sürdüğü konserve kedi maması oluşan bu mamalar arasında siz de kendi yavru kedinizin ırk, yaş ve diğer özelliklerini göz önünde bulundurarak uygun olan mamayı seçebilirsiniz. Konserve kedi mamalarının içeriğinde yavru kedilerin zihinsel ve fiziksel olarak gelişim göstermelerini sağlamayı başaran bir çok farklı besin yüksek değerlerde bulunur. Bu sayede pratik ve avantajlı bir beslenme ürünü olarak tercih edilir.

 

yenihaberden.PNG

Yetişkin Kedilere Özel Kedi Mamaları

Kediniz yavruluk dönemini daha sağlıklı bir biçimde geçirip yetişkin olduğunda, kedinizin günlük kalori ihtiyacını karşılayabilecek düzeyde içeriği bulunan kedi mamalarını tercih etmelisiniz. Besleyici ve daha sağlıklı kedi mamalarının yetişkinlere özel bir biçimde üretilmiş olması önemlidir. Çünkü yetişkin kedilerin vücut fonksiyonlarını etkili şekilde kullanabilmesi ve günlük ihtiyaç duydukları kalori takviyelerini alabilmeleri için nitelikli mamayla beslenmeleri gerekiyor. Yetişkin kedi mamaları kategorisinde yer alan dünyaca ünlü kedi maması üreticisi markaların ürünleri arasından siz de kendi kedinize en ideal olanını seçebilirsiniz. Kedinizin günlük aktivitelerini problemsiz bir biçimde yapabilmesi ve enerjik olması için bu tür zenginleştirilmiş içeriğe sahip özel kedi mamalarını tercih edebilirsiniz.

Yaşlı Kedilere Özel Kedi Mamaları

Kedi maması denilince yaşlı kedileri ayırmak olmayacağı için yaşlanmış kedilerin sindirim sistemlerine uyumlu kedi mamalarını da firmamızın geniş ürün yelpazesi içinde bulabilirsiniz. Her bütçeye ekonomik fiyatlarla satışa satışa çıkarılan bu kedi mamaları, içeriğindeki yararlı probiyotikler sayesinde yaşlanmış kedinizin vücut direncini de güçlendirmektedir. Bu sayede metabolizması kuvvetlenen yaşlı kediniz, soğuk havalarda sık görülen bakteriyel enfeksiyonlara karşı daha dirençli olacağı için çabuk hastalanmayacaktır. Yaşlı kedinizin daha uzun seneler boyunca sizinle daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmesini istiyorsanız, beslenmesine rastgele karar vermek yerine yaşlı kediler için üretilmiş mamaları tercih etmeniz öneri edilmektedir. Bununla beraber yaşlı kedi mamaları, zenginleştirilmiş içeriği sayesinde kedinizin kemiklerini de kuvvetlendireceği için yaşlılıkta sık görülen kemik ve eklem rahatsızlıklarını önlemede etkili olmaktadır.

Daha fazla konser ve kuru kedi maması için petkedi.com ziyaret edebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT