1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Konya Belediyesi KPSS’siz Büro Personeli alacak
Konya Belediyesi KPSS’siz Büro Personeli alacak

Konya Belediyesi KPSS’siz Büro Personeli alacak

Konya Belediyesi tarafından yapılacağı ilan edilen büro memuru alımı için KPSS şartı talep edilmemektedir. Başvurular yarın sona eriyor.

A+A-

Türkiye genelinde devam eden ve özellikle yerel yönetim hizmetleri alanlarında revaçta olan kamu personeli alımı, sözleşmeli personel alımı, işçi alımı ve personel alımı süreçleri için istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor.

Yayımlanan her ilanda ilişik olarak eklenen kılavuzlar ve kılavuzlarda daha önce personel istihdam ofisleri ile insan kaynakları tarafından belirtilen şartlarda, kontenjan ve unvan bilgileri yer alıyor.

Konya Belediyesi Personel Alımı

Yukarıda beyan edildiği sınırlar dahilinde devam eden istihdam ilanlarına bir yenisi daha eklendi ve adayların başvuru yapabilmesi için Konya Belediyesi tarafından personel alımı yapıldığına dair bir açıklama duyuruldu.

Bozkır Belediyesi Büro Personeli Alıyor

Konya Belediyesi personel alımı olarak yayımlanan  ilanda yer alan istihdam merkezi için Bozkır Belediyesi merkez olarak işaret edilirken; adayların alımları ile Bozkır Belediyesi Personel Limited Şirketi takip edecektir.

Başvuru Şartları ve Süreç

Bozkır Belediyesi personel alımı için 1 kişilik kontenjan ile Büro Personeli alımı yapılacak olup; başvuru yapacak olan adayların ise; Bilgi Yönetimi Programı Önlisans mezunu olmak, 35 yaşını doldurmamış olmak, Bozkır ilçesinde yaşıyor olmak şartlarını haiz olmaları gerekmektedir.

Başvurularını tamamlamak isteyen adayların 11.9.2019 mesai bitimine kadar kılavuzda yer alan usuller çerçevesinde başvurularını sunmaları gerekmektedir. 

HABERE YORUM KAT