Konya sokaklarında temizlik! 6 tutuklama

Konya’da Narkotik ekipleri temizliğe devam ediyor. Ekipler, gençleri zehirlemek için piyasaya uyuşturucu süren ve torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarına göz açtırmıyor. Konya’nın merkez ilçelerinde Narkotik Şube ekiplerince 4 adrese yapılan baskında çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirilirken 7 şahıs gözaltına alındı.

Yayınlanma:

Konya’ya uyuşturucu getiren ve piyasaya uyuşturucu süren kanalların tespitine yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

BASKIN YAPILAN ADRESLERDE ÇOK SAYIDA UYUŞTURUCU MADDE ELE GEÇİRİLDİ

Narkotik Şube Müdürlüğü ekiplerinin, gençleri zehirlemek için uyuşturucu ticareti ve sokak satıcılığı yapan şahıslara yönelik yürüttüğü çalışmalar kapsamında, Karatay İlçesi Tatlıcak Mahallesi, Akif Paşa Mahallesi ve Selçuklu İlçesi Bedir Mahallesinde tespit edilen 4 adrese baskın yapıldı.

konyada-narkotik-ekipleri-sokaklarda-temizlige-devam-ediyor-2.jpg

İkametlerde yapılan aramalarda 1 kilogram Eroin Maddesi, 680 gram Kokain Maddesi, 2 kilo 150 gram Sentetik Uyuşturucu Maddesi, uyuşturucu madde yapımında kullanıldığı değerlendirilen 2 kilo 110 gram Tütün Maddesi, 2 adet Hassas Terazi, 2 Adet Tabanca ve suçtan elde edildiği değerlendirilen 71 Bin TL para ele geçirildi.

6 KİŞİ TUTUKLANARAK CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Uyuşturucu Madde ticareti yapmak ve kullanmak suçlarından adliyeye sevk edilen Çilem G. (28) adli kontrol şartıyla serbest kalırken Güneş Y. (44), Bahar Y. (23), Mustafa D. (25), Şeyma S. (30), Emre E. (26), Vehbi Ö. (46) tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Etiketler :