Konya'da bilim fuarı ve resim sergisi düzenlendi

Konya'nın Kulu ilçesinde, TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı düzenlendi. Fuarda öğrenciler tarafından hazırlanan 10 proje sergilendi, resim sergisi açıldı.
Konya'da bilim fuarı ve resim sergisi düzenlendi

Ömeranlı Mahallesi'nde bulunan Tavşançalı Atatürk Ortaokulu ve Tavşançalı Atatürk İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen fuar ve resim sergisine katılan Kulu Kaymakamı Ömer Faruk Canpolat, Belediye Başkanı Abdurrahim Sertdemir ve protokol üyeleri, öğrenciler ve öğretmenler tarafından yapılan proje sunumlarını inceledi ve resim sergisini gezdi. Kaymakam Canpolat, öğrenci, öğretmen ve okul idarecilerine emeklerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi. Fuarda, 10 danışman öğretmen nezaretinde 20 öğrenci Türkçe, Matematik, İngilizce, Arapça, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilgiler alanlarında 10 proje ile yer aldı.

Programa, Kaymakam Ömer Faruk Canpolat, Belediye Başkanı Abdurrahim Sertdemir, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Üsteğmen Osman Hasdemir, İlçe Emniyet Müdürü Muammer Tayfun Girgin, Kulu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hacı Bakırtaş, kurum amirleri, siyasi parti başkanları, okul idarecileri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldı.

Konya'da bilim fuarı ve resim sergisi düzenlendi

Kaynak:İHA

Etiketler :