Sabahın erken saatlerinde sokaklara çıkan çocuklar, gruplar halinde esnaftan ve komşularından "şivlilik" istedi.
Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 1](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_1.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 2](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_2.jpg)
Şivlilik geleneğinden kareler...
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 3](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_3.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 4](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_4.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 5](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_5.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 6](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_6.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 7](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_7.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 8](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_8.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 9](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_9.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 10](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_10.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 11](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_11.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 12](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_12.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 13](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_13.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 14](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_14.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 15](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_15.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 16](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_16.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 17](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_17.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 18](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_18.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 19](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_19.jpg)
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 20](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_20.jpg)
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’ya özgü bir gelenek olan Şivlilik Günü dolayısıyla Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocuklarla bir araya geldi. Çocuklara Şivlilik dağıtarak moral veren Başkan Altay, tüm hastalara acil şifalar diledi.
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 21](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_21.jpg)
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’ya özgü bir gelenek olan Şivlilik Günü dolayısıyla Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocuklarla bir araya geldi. Çocuklara Şivlilik dağıtarak moral veren Başkan Altay, tüm hastalara acil şifalar diledi.
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 22](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_22.jpg)
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’ya özgü bir gelenek olan Şivlilik Günü dolayısıyla Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocuklarla bir araya geldi. Çocuklara Şivlilik dağıtarak moral veren Başkan Altay, tüm hastalara acil şifalar diledi.
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 23](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_23.jpg)
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’ya özgü bir gelenek olan Şivlilik Günü dolayısıyla Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocuklarla bir araya geldi. Çocuklara Şivlilik dağıtarak moral veren Başkan Altay, tüm hastalara acil şifalar diledi.
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 24](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_24.jpg)
Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Konya’ya özgü bir gelenek olan Şivlilik Günü dolayısıyla Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocuklarla bir araya geldi. Çocuklara Şivlilik dağıtarak moral veren Başkan Altay, tüm hastalara acil şifalar diledi.
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 25](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_25.jpg)
Karatay Belediyesi, Üç Aylar’ın başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla asırlardır Konya’da sürdürülen Şivlilik geleneğini yaşatmak için ilçe genelinde birçok etkinlik düzenledi. İlçenin işlek noktalarının yanı sıra parklarda çocukların Şivlilik coşkusuna ortak olan Karatay Belediyesi, Konya Şehir Hastanesi’nde tedavi gören çocukları da unutmadı.
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 26](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_26.jpg)
Karatay Belediyesi, Üç Aylar’ın başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla asırlardır Konya’da sürdürülen Şivlilik geleneğini yaşatmak için ilçe genelinde birçok etkinlik düzenledi. İlçenin işlek noktalarının yanı sıra parklarda çocukların Şivlilik coşkusuna ortak olan Karatay Belediyesi, Konya Şehir Hastanesi’nde tedavi gören çocukları da unutmadı.
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 27](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_27.jpg)
Karatay Belediyesi, Üç Aylar’ın başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla asırlardır Konya’da sürdürülen Şivlilik geleneğini yaşatmak için ilçe genelinde birçok etkinlik düzenledi. İlçenin işlek noktalarının yanı sıra parklarda çocukların Şivlilik coşkusuna ortak olan Karatay Belediyesi, Konya Şehir Hastanesi’nde tedavi gören çocukları da unutmadı.
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 28](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_28.jpg)
Karatay Belediyesi, Üç Aylar’ın başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla asırlardır Konya’da sürdürülen Şivlilik geleneğini yaşatmak için ilçe genelinde birçok etkinlik düzenledi. İlçenin işlek noktalarının yanı sıra parklarda çocukların Şivlilik coşkusuna ortak olan Karatay Belediyesi, Konya Şehir Hastanesi’nde tedavi gören çocukları da unutmadı.
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 29](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_29.jpg)
Karatay Belediyesi, Üç Aylar’ın başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla asırlardır Konya’da sürdürülen Şivlilik geleneğini yaşatmak için ilçe genelinde birçok etkinlik düzenledi. İlçenin işlek noktalarının yanı sıra parklarda çocukların Şivlilik coşkusuna ortak olan Karatay Belediyesi, Konya Şehir Hastanesi’nde tedavi gören çocukları da unutmadı.
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 30](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_30.jpg)
Karatay Belediyesi, Üç Aylar’ın başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla asırlardır Konya’da sürdürülen Şivlilik geleneğini yaşatmak için ilçe genelinde birçok etkinlik düzenledi. İlçenin işlek noktalarının yanı sıra parklarda çocukların Şivlilik coşkusuna ortak olan Karatay Belediyesi, Konya Şehir Hastanesi’nde tedavi gören çocukları da unutmadı.
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 31](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_31.jpg)
Karatay Belediyesi, Üç Aylar’ın başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla asırlardır Konya’da sürdürülen Şivlilik geleneğini yaşatmak için ilçe genelinde birçok etkinlik düzenledi. İlçenin işlek noktalarının yanı sıra parklarda çocukların Şivlilik coşkusuna ortak olan Karatay Belediyesi, Konya Şehir Hastanesi’nde tedavi gören çocukları da unutmadı.
![Konya'da çocuklar üç ayları "şivlilik" geleneğiyle karşıladı 32](https://d.yenihaberden.com/gallery/1409_32.jpg)
Karatay Belediyesi, Üç Aylar’ın başlangıcı ve Regaib Kandili dolayısıyla asırlardır Konya’da sürdürülen Şivlilik geleneğini yaşatmak için ilçe genelinde birçok etkinlik düzenledi. İlçenin işlek noktalarının yanı sıra parklarda çocukların Şivlilik coşkusuna ortak olan Karatay Belediyesi, Konya Şehir Hastanesi’nde tedavi gören çocukları da unutmadı.