Daha sonra Meram Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencilerinin hazırlamış olduğu halk oyunları gösterisinin ardından Selçuklu Hocacihan Hüseyin Yıldız İlkokulu evde eğitim öğrencisi Alperen Memiş'in, "Tüm Engelleri Aşalım" adlı şiirini okudu.
Konya'da Engelliler Haftası etkinlikleri
Konya Valiliği tarafından Kültürpark'ta düzenlenen etkinlikte, ilk olarak down sendromlu öğrenciler tarafından mehter marşı gösterisi düzenlendi.
YAYINLAMA:
GÜNCELLEME:
![Konya'da Engelliler Haftası etkinlikleri 1](https://d.yenihaberden.com/gallery/685_1.jpg)
![Konya'da Engelliler Haftası etkinlikleri 2](https://d.yenihaberden.com/gallery/685_2.jpg)
Selçuklu Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi ve Selçuklu Öğretmen Fatma Menekşe Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencilerinin hazırlamış olduğu gösteri ve halk oyunları sunuldu.
![Konya'da Engelliler Haftası etkinlikleri 3](https://d.yenihaberden.com/gallery/685_3.jpg)
Etkinlik, Adnan Akgül Özel Eğitim Meslek Lisesi öğrencilerinin işaret dili ile söylediği ilahiler ile sona erdi.
![Konya'da Engelliler Haftası etkinlikleri 4](https://d.yenihaberden.com/gallery/685_4.jpg)
Programa Konya Valisi Muammer Erol, İl Milli Eğitim Müdürü Mukadder Gürsoy, 3. Ana Jet Üs ve Garnizon Komutanı Hava Pilot Tümgeneral Haluk Şahar katıldı.
![Konya'da Engelliler Haftası etkinlikleri 5](https://d.yenihaberden.com/gallery/685_5.jpg)
![Konya'da Engelliler Haftası etkinlikleri 6](https://d.yenihaberden.com/gallery/685_6.jpg)
![Konya'da Engelliler Haftası etkinlikleri 7](https://d.yenihaberden.com/gallery/685_7.jpg)
![Konya'da Engelliler Haftası etkinlikleri 8](https://d.yenihaberden.com/gallery/685_8.jpg)
![Konya'da Engelliler Haftası etkinlikleri 9](https://d.yenihaberden.com/gallery/685_9.jpg)