Konya'da o matbaya operasyon! Kitap yerine uyuşturucu çıktı!

Konya Emniyet Müdürlüğü ekipleri Karatay ilçesi’nde bulunan bir matbaaya çok sayıda uyuşturucu zulalandığı bilgisine ulaştı. Kısa sürede iş yerine ulaşan ekipler binlerce uyuşturucu hapa el koydu. İş yeri sahiplerinin uyuşturucuyu gizlediği tek yerin matbaa olmadığı ortaya çıktı.

Yayınlanma:
Konya'da o matbaya operasyon! Kitap yerine uyuşturucu çıktı!

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Karatay ilçesi Fevziçakmak Mahallesi’nde bulunan bir matbaada yüklü miktarda uyuşturucu bulundurulduğunu tespit etti. Bilgi üzerine hemen harekete geçen ekipler iş yerine ulaştı.

İş yerinde arama gerçekleştiren Narkotik ekipleri iş yerinin deposunda 108 kutu haline toplam 6 bin 48 adet uyuşturucu hap maddesi ele geçirdi.

mustafa-akseki1.jpg
Mustafa Akseki

OTURDUKLARI EVLERİ DE UYUŞTURUCU YUVASI ÇIKTI!

Narkotik ekipleri iş yerinde binlerce uyuşturucu hap ele geçirilmesi üzerine şüpheli iş yeri sahibi Mustafa Akseki ve kardeşi Halil Akseki'nin ikametlerinde de arama yaptı. Uluırmak Mahallesi’ndeki iki ayrı ikamette yapılan aramalarda 171 adet uyuşturucu hap, bir miktar kokain, esrar ve bonzai ele geçirildi.

Haklarında uyuşturucu madde kullanmak ve uyuşturucu madde ticareti yapmak suçlarından adli işlem başlatılan Mustafa Akseki ve kardeşi Halil Akseki çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ucpinar-001.jpg

Etiketler :