Konya'daki firma mesailer hariç 17 bin lira maaşla vasıfsız personeller arıyor!

Konya'da otomotiv sektöründe hizmet veren FMC Railex firması, vasıflı ve vasıfsız çok sayıda personel alımı yapacak. Firma tarafından verilen ilanda mesailer hariç 17 bin lira maaşla personeller alınacağı belirtildi.

Yayınlanma:
Konya'daki firma mesailer hariç 17 bin lira maaşla vasıfsız personeller arıyor!

FMC Railex, çok sayıda personel istihdam edecek. Konya'da otomotiv sektöründe en fazla istihdam sağlayan markalar arasında zirvedeki isimlerden biri olan FMC, yayınladığı eleman ilanıyla dikkat çekti.

4 FARKLI ALANDA İSTİHDAM EDİLECEK

Firmaya alınacak yeni personeller, dört farklı alanda istihdam edilecek. Dövme üretim elemanı, sevkiyat elemanı, kaynak elemanı ve yemekhane elemanı alanlarında; 18-50 yaş aralığında, vardıyalı çalışabilecek, kronik rahatsızlığı olmayan vasıflı ve vasıfsız personeller alınacağı duyuruldu.

MESAİLER HARİÇ 17 BİN LİRA MAAŞ

Yeni başlayacak personellere mesailer hariç 17 bin lira maaş verileceği belirtilirken, yan haklar olarak; servis, yemek, devam primi (700 TL), gece farkı (ortalama 1000 TL), Ramazan ve Kurban Bayramı ikramiyesi, yüzde 10 üretim hedefleri doğrultusunda prim ve bölüm farkı maddeleri eklendi.

ORGANİZEDE YER ALIYOR

FMC'ye başvurmak isteyenlerin, Konya Organize Sanayi Bölgesi, Ulukavak Sokak, No: 5 adresine gitmeleri ya da 0332 239 01 51 numaralı telefondan irtibata geçmeleri gerektiği belirtildi.

fmc-railex.jpg

Etiketler :