1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Konya'daki süt banyosu skandalında şüphelinin ifadesi: O süt değil deterjandı!
Konya'daki süt banyosu skandalında şüphelinin ifadesi: O süt değil deterjandı!

Konya'daki süt banyosu skandalında şüphelinin ifadesi: O süt değil deterjandı!

Süt kazanının içerisine girerek banyo yaptığı görülen işçinin ilk ifadesinde suçlamaları kabul etmediği, “O süt değildi, kazanları yıkadığımız detarjandı” dediği öğrenildi.

A+A-

yeni-haber-video-028.jpg

Konya’da Benefit Hayvancılık’a ait süt toplama tesislerinde bir çalışan tarafından sosyal medyada paylaşılan görüntü büyük bir skandalı ortaya çıkardı.

Paylaşılan görüntülerde süt fabrikası çalışanı Uğur Turgut olduğu iddia edilen çalışanın süt kazanının içine girip banyo yaptığı görüldü.

“SÜT DEĞİL, DETERJANDI”
İnfial oluşturan görüntülerin ardından banyo yapan Uğur Turgut ile görüntüleri çekip paylaşan Emre Sayar polis tarafından gözaltına alındı.

Şüphelilerin ilk ifadelerinde, “O süt değildi, kazanları yıkadığımız detarjandı.” dediği öğrenildi.

15 YILA KADAR HAPİS CEZASI İSTEMİ
Şüpheliler hakkında, Türk Ceza Kanunu’nun 185’inci ‘İçilecek sulara veya yenilecek veya içilecek veya kullanılacak veya tüketilecek her çeşit besin veya şeylere zehir katarak veya başka suretlerle bunları bozarak kişilerin hayatını ve sağlığını tehlikeye düşüren kimseye 2 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası verilir’ maddesi kapsamında işlem yapılacak.

Konya'da süt fabrikasının çalışanı kazana girerek süt banyosu yaptı!

Konya'da süt fabrikasının çalışanı kazana girerek süt banyosu yaptı!

Üretim yapan bir süt fabrikasında, bir şahsın kazanın içine girerek süt banyosu yaptığı anlar kamera kaydına alındı. Çekilen görüntüler, eğlence amaçlı kullanılan sosyal medya platformunda paylaşıldı.

HABERE YORUM KAT

İlgili Haberler