Konyalıların beklediği haber geldi! Aileler bu günü bekliyordu, kayıtlar başlıyor

Konya’da Selçuklu Belediyesinin en çok ilgi gören projelerinden birisi tekrar kayıt alacak. Aileler bu günü bekliyordu, kayıtlar yarın başlayacak. İşte detaylar…
Konyalıların beklediği haber geldi! Aileler bu günü bekliyordu, kayıtlar başlıyor

Konya’da aileler evlatlarını buraya gönderiyor. Şehrin sanat hayatına katkı sağlayan Selçuklu Sanat Akademisi’nde ön kayıtlar başlıyor. Selçuklu Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve yoğun ilgi gören Selçuklu Sanat Akademisi’nde 7.dönem Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü ve Müzik bölümünde ön kayıtlar başlıyor.

selcuklu-sanat-akademisi-3.jpg


Yarın (2 Ekim 2023) tarihinde www.selcuklusanatakademisi.com adresinden gerçekleştirilecek ön kayıtlar 6 Ekim’de sona erecek. Tiyatro Müdürlüğü bünyesinde yıl boyunca gerçekleştirilen etkinliklerle şehrin kültür ve sanat hayatına katkı sunan akademide eğitimler ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

selcuklu-sanat-akademisi-4.jpg


Sanatın kalbinin attığı Selçuklu Sanat Akademisi’nde yeni dönemde müzik bölümünde; Bağlama, ney, klasik gitar, Sanat Akademisi Pop Müziği Çocuk Topluluğu, keman, piyano, bateri, elektro gitar, bas gitar, yan flüt, ud, klarnet, kanun; sahne sanatlarında çocuk drama branşlarında eğitimler verilecek.

selcuklu-sanat-akademisi-1-001.jpg

‘ŞEHRİMİZİN BİR MARKASI OLDU’
Selçuklu Sanat Akademisi
’nin Selçuklu’da sanatın adresi olduğunu ve tüm şehirden yoğun ilgi gördüğünü ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı; “Sanat Akademimiz açıldığı günden bu yana sanatın birçok dalını bünyesinde bulundurarak her yaştan hemşehrimizin kişisel gelişimine farklı ufuklar açıyor. Akademimizin gördüğü bu yoğun ilgi bizi mutlu ediyor. Kendini geliştirmek isteyenlerin, yeteneklerini daha da ileriye taşımak isteyenlerin ve tüm sanat severlerin adresi olan Selçuklu Sanat Akademisi bünyesinde oluşturduğu branşlarda kursiyerlere dönem sonunda sanatları ile ilgili performans imkanı da sunarak eğitim alan kursiyerleri çıktıkları yolda cesaretlendiriyor. Selçuklu’dan dünyaya açılacak bir kapı hem de şehrimizin bir markası olan Selçuklu Sanat Akademimiz yeni yetenekleri keşfetmeye hedefi doğrultusunda 7. Dönem eğitimlerine aynı heyecanla başlayacak. Yeni eğitim döneminin kursiyerlerimize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

selcuklu-sanat-akademisi-haber2.jpg

Selçuklu Sanat Akademisi tarafından ücretsiz olarak eğitimi verilecek olan branşlarla ve kayıtlarla ilgili tüm detaylara www.selcuklusanatakademisi.com adresinden ulaşılabiliyor. Detaylar için tıklayınız...

selcuklu-sanat-akademisi-detaylar.jpg

selcuklu-sanat-akademisi-5.jpg

Kaynak:HABER MERKEZİ

Etiketler :