1. HABERLER

  2. KONYA SPOR

  3. Konya'nın Başkanları Konyaspor'u ziyaret etti
Konya'nın Başkanları Konyaspor'u ziyaret etti

Konya'nın Başkanları Konyaspor'u ziyaret etti

İttifak Holding Konyaspor'a bu akşam üst düzey ziyaretler yapıldı. Şehrin Belediye Başkanları ile AK Parti İl Başkanı, yeşil beyazlıları ziyaret etti.

A+A-

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı ve beraberlerindeki heyet, İttifak Holding Konyaspor'un Kayacık Tesislerinde akşam saatlerinde yapılan antrenmanı öncesi moral ziyaretinde bulundu.

konyaspor-ziyaret-4.jpg

İttifak Holding Konyaspor Kulüp Başkanı Hilmi Kulluk ve yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay “Bugün, Karatay Belediye Başkanımız Hasan Bey, Selçuklu Belediye Başkanımız Ahmet Bey, AK Parti İl Başkanı Hasan Angı Bey ve Ak Parti Gençlik Kolları Başkanımız ile sizleri ziyaret etmek istedik. Hatırlarsınız en son ziyaretimiz üç dört ay önceydi ve sonrasında güzel bir galibiyet aldık. Biz de uğur getireceğine inandığımız için tekrar takımımızı ziyaret etmek istedik. Son zamanlardaki en önemli maçımıza haftasonu çıkacağız. İlk gün söylediğimiz gibi, yönetimimize, futbolcularımıza ve teknik heyetimize güveniyoruz. Bugüne kadar bizi mahcup etmediniz. İnşallah bu haftasonu ve sonrasında başaracağınıza inanıyoruz. Biz belediyeler olarak Konyaspor'a destek vermeye devam ediyoruz. Şehir olarak Konyalılar, sizlerle birlikteler.  Bu hafta kazanmaktan başka şansımız yok. Yazılıp çizilenleri aklımızın ucundan bile geçirmek istemiyoruz. Sizlerden başarı bekliyoruz. Konya, mevcut sistemiyle, stadyumuyla, şehir kültürüyle bunu hak etmez. Bu durumdan kurtulacağımıza inanıyoruz. Hem yönetimimiz hem bizler gayret ediyoruz. Buradan çıkmak için sahada kazanmak gerekiyor. Ziyarete gelen heyet adına, hepinize başarılar diliyorum. İnşallah haftasonu hepimizi mutlu edecek bir sonuç alırız. Şehrimizin buna ihtiyacı var.” dedi.

konyaspor-ziyaret-3.jpg

konyaspor-ziyaret-2.jpg

konyaspor-ziyaret-1.jpg

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

1 Yorum