Konya’nın en büyük konut projesi satışa çıkıyor!

Konya’nın en büyük konut projesi olan Zermeram Elmas Evler Etabı satışa çıkıyor. İşte detaylar…

Yayınlanma:
Konya’nın en büyük konut projesi satışa çıkıyor!

Konya’da temiz hava ile manzaranın buluştuğu Meram bölgesinde yer alan Zermeram projesinin ilk etabını oluşturan ve 2024 yılının ilk çeyreğinde teslim edilecek olan Elmas Evler, satışa çıkıyor.

vaz-aci-36-baski-c.jpg

Satış ofisi ve örnek dairesi ile konut sahibi olmak ya da yatırım yapmak isteyenlerle bu noktada buluşuyor. Seha İnşaat ve Adese Gayrimenkul ’ün iş birliğiyle hayata geçen, Konya’nın en büyük arazilerinden birinde yer alan Zermeram projesi, Meram bölgesine değer katmaya hazırlanıyor. Projenin detayları ve satış kampanyaları 20 Eylül Çarşamba günü düzenlenen basın toplantısıyla duyurulacak.

xl-zermeram-1-a5f2.jpg

BENZERSİZ SEÇENEKLERİYLE

Toplam 310 bin m2 alan üzerinde inşa edilen, her ihtiyaca yönelik farklı konut tiplerinin bulunduğu 3 etaptan oluşan proje; sosyal imkânları, keyifli peyzajı, spor alanları ve alışveriş merkezi ile Konya’nın ayrıcalıklı yaşam alanı olmaya aday.

whatsapp-gorsel-2023-09-18-saat-20-04-40.jpg

Yatay mimaride tasarlanan, geniş balkon ve teras alanları bulunan Zermeram, özellikle pandemi sonrasında değişen tüketici tercihleri için de benzersiz seçenekler sunuyor. Gri su arıtma ve yağmur suyu depolamanın yanı sıra güneş enerjisi kullanımı gibi çevreci sistemlerin yer aldığı projede, aynı zamanda elektrikli araç şarjı üniteleri de bulunuyor. Uluslararası projelerle eş değer tasarımlara sahip konutların iç dekorasyon, mobilya ve teknolojik altyapısı ise günümüzün en iyi malzeme ve sistemlerinden oluşuyor.

Muhabir
Etiketler :