1. HABERLER

  2. KONYA SPOR

  3. Konyaspor taraftarı mobil uygulamasıyla buluşuyor
Konyaspor taraftarı mobil uygulamasıyla buluşuyor

Konyaspor taraftarı mobil uygulamasıyla buluşuyor

Bu uygulamayla Konyaspor taraftarları kulübe ait tüm bilgilere ve içeriklere en kolay yoldan ulaşma imkânına sahip olacak.

A+A-

Bu uygulamayla Konyaspor taraftarları kulübe ait tüm bilgilere ve içeriklere en kolay yoldan ulaşma imkânına sahip olacak.

Konyaspor'la ilgili haberler, güncel fikstür, puan durumu, yönetim, teknik ekip, futbolcuların listesini görebilecek olan taraftarlar aynı zamanda KonyaStore servislerine bağlanıp Mobil uygulama üzerinden Store ürünlerinden alışveriş yapabilecek.

Taraftarlar ayrıca Konyaspor'un iç sahada oynadığı maçlar öncesinde satışa sunulan Hatıra Biletleri MOBİL uygulama kullanarak satın alabilecek. 

Sadakat kulübünün uygulamanın içine ilave edilmesi ile birlikte çapraz pazarlama kampanyaları hayata geçecek ve Konyaspor böylelikle ilave gelir elde etmeye başlayacak.

Taraftarlar uygulamayla birlikte maçlarda öne çıkan futbolcuların formalarının satışa sunulduğu AÇIK ARTIRMA’ya katılabilecek. Yeşil beyazlıların maçlarını izleyebilmek için uygun fiyat ve kampanyalarla DİGİTÜRK’e ve taraftarın yoğun ilgili gösterdiği KONYASPORCELL, KONYASPOR KASKO, KONYASPOR TRAFİK SİGORTASI’na  yine aynı uygulamayı kullanarak başvuru yapabilecek. 

Bununla birlikte uygulamadaki yakıt al sekmesinden araçtan inmeden KADOİL, LUKOİL, BPET’in 500’e yakın petrol istasyonundan yakıt alabilecek olan kullanıcılar, karşılığında çeşitli indirimler kazanabilecek. Böylelikle hem taraftar hem de Konyaspor kazanacak.

Taraftarlar uygulamayı App Store, ve Google Play’den indirip kullanmaya başlayabilecek.

İndirmek İçin;

App Store: https://apple.co/3ctbxoq

Google Play: https://bit.ly/2YJ6dW5

ks-mobil-uygulama.jpg

HABERE YORUM KAT