1. HABERLER

  2. KONYA SPOR

  3. Konyaspor'da acil stoper aranıyor!
Konyaspor'da acil stoper aranıyor!

Konyaspor'da acil stoper aranıyor!

Konyaspor’da 27 yaşındaki stoper Abdülkerim Bardakcı’nın Fenerbahçe’ye  transfer olması ile birlikte tüm gözler bu mevkiiye çevrildi. Yeşil-beyazlı yönetim, forvet transferinden önce savunmadaki bu eksikliği gidermek için çalışmalarına hız verdiği öğrenildi. Anadolu Kartalı, bu mevki için listesine aldığı bazı yabancı oyuncularla görüşmelerini sürdürüyor.

A+A-

Konyaspor’da 27 yaşındaki Abdülkerim Bardakcı’nın Fenerbahçe’ye  transfer olması ile birlikte tüm gözler bu mevkiye çevrildi. Yeşil-beyazlı yönetim, forvet transferinde önce savunmadaki bu eksikliği gidermek için çalışmalarına hız verdiği öğrenildi. Anadolu Kartalı, bu mevki için listesine aldığı bazı yabancı oyuncularla görüşmelerini sürdürüyor.

ADİL VE UĞURCAN ELDE KALDI

Önümüzdeki sezon 3 kulvarda mücadele edecek olan Anadolu Kartalı, Abdülkerim Bardakcı’nın transfer olmasının ardından bu bölgede alternatifsiz kaldı. Teknik direktör İlhan Palut’un elinde mevcut kadroda sadece Adil Demirbağ ve Uğurcan Yazgılı kaldı. Rotasyonlu bir kadro kurmak isteyen 45 yaşındaki çalıştırıcı, stoper mevkiisi için en az iki oyuncu istediği öğrenildi.

ROTA STOPERE ÇEVİRİLDİ

Daha önce forvet bölgesi için çalışmalarını sürdüren yönetim, Abdülkerim’in gidişi ile birlikte rotayı acil olarak stoper transferine çevirdi. Şimdilik stoper transferine odaklanan yeşil-beyazlı ekip, bir an önce bu transferi sonuçlandırmak istiyor. Yoğun bir fikstürün olduğu yeni sezonda Konyaspor, stoper mevkisinde sıkıntı yaşamak istemiyor.

Yılmaz Çelik-YENİ HABER

HABERE YORUM KAT

4 Yorum