Konyaspor'dan Hakem Kardeşler'e tepki!

Konyaspor'da Basın Sözcüsü Mahmut Güzel gündemi değerlendirdiği toplantıda Beşiktaş maçı hakemi Arda Kardeşler'in yönetimini eleştirdi. Güzel “Bize göre net olarak maçın skoru etkilendi. Hakem maçın önüne geçti. Beşiktaşlı futbolcu bile pozisyon sonrası durdu dedi.
Konyaspor'dan Hakem Kardeşler'e tepki!

Yeşil beyazlılarda gündem değerlendirmesi yapıldı. Futbol Şube Sorumlusu Ömer Korkmaz ve Basın Sözcüsü Mahmut Güzel açıklamalarda bulunurken, gelen sorulara cevap verdi. Mahmut Güzel Beşiktaş maçı hakemi Arda Kardeşler’e tepki gösterirken şunları söyledi, “Bize göre net olarak maçın skoru etkilendi. Hakem maçın önüne geçti. Beşiktaşlı futbolcu bile pozisyon sonrası durdu dedi.

penalti.png

“VAR MÜDAHALE ETMEDİ”
Mahmut Güzel, VAR ve AVAR’a da tepki gösterdi, “Bariz penaltımız verilmedi. Abdülkadir Bitigen ve Koray Gencerler kendi aralarında ne konuştu? VAR neden müdahale etmiyor? Açıklanmasını bekliyoruz. Pozisyonun devamında oyuncumuz kırmızı kart gördü. Faul sonrası topa vurmaması gerekiyor, hata yaptı. Tepki göstermek istedi. Her takım gibi biz de adalet istiyoruz” diye konuştu.

konyaspor-hakem-tepki.jpg

 Muhabir