Konyaspor’un isim sponsoru BEYSU oldu

Konya Büyükşehir Belediyesi iştiraki BEYSU, 2021-2022 sezonunda Konyaspor basketbol takımının isim sponsoru oldu. Yapılan anlaşma neticesinde yeni sezonda yeşil beyazlılar, BEYSU Konyaspor Basketbol olarak anılacak.

Yayınlanma:
Güncelleme: 14 Ağustos 2021 00:09
Konyaspor’un isim sponsoru BEYSU oldu

Konya Büyükşehir Belediyesi iştiraki BEYSU, 2021-2022 sezonunda Konyaspor basketbol takımının isim sponsoru oldu. Yapılan anlaşma neticesinde yeni sezonda yeşil beyazlılar, BEYSU Konyaspor Basketbol olarak anılacak.

Konyaspor As Başkanı Hakan Faydasıçok BEYSU’ya spora verdikleri katkılarından dolayı teşekkür ederek, şunları kaydetti:

“Basketbol takımımız 2 Ağustos günü sezon hazırlıklarına başladı. Şu an itibariyle koçumuz Okan Çevik ve oyuncularımız ile güzel bir birliktelik yakaladığımızı düşünüyoruz. Sezona iyi hazırlanmak istiyoruz. Tek hedefimiz, Beysu Konyaspor Basketbol takımımızı sezon sonu layık olduğu yere taşımak.

Elbette yaptığımız bu sponsorluklar büyük önem arz ediyor. Spora verilen maddi-manevi her katkı gelecek adına bizleri ümitlendiriyor. Şehrimizin büyüyen markalarından biri olan BEYSU yönetimine tekrar teşekkür ediyor, yapmış olduğumuz isim sponsorluğun takımımıza hayırlar getirmesini diliyoruz.”