Konyaspor'un yeni sağlık sponsoru!

Medova Hastanesi, Süper Lig 2024-25 Sezonunda Konyaspor'un sağlık sponsoru oldu. MEDAŞ Konya Büyükşehir Stadyumu Basın Toplantı Salonu’ndaki imza törenine, Başkan Ömer Korkmaz ve Medova Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Olcay ile her iki kurumun yöneticileri katıldı.
Konyaspor'un yeni sağlık sponsoru!

Konyaspor Başkanı Ömer Korkmaz anlaşma ile ilgili olarak, "Sağlık sektörünün önde gelen kurumlarından olan Medova Hastanesi, Konyaspor'umuzun yanında yer aldı. Kulübümüze verilen her destek çok kıymetlidir. Sağ olsunlar Medova Hastanesi de bu noktada bizleri yalnız bırakmadı. Şehrimizin iki önemli markasının birleşmesi bizleri fazlasıyla memnun etti. İnşallah yıllarca sürecek Konyaspor - Medova birlikteliği için bugün ilk temeli attığımızı düşünüyorum" diye konuştu.

Başkan şöyle devam etti, “Konya’mızdaki kurum ve kuruluşlar ile oluşturduğumuz bu birliktelikler, kulübümüzü olumlu yönde etkilediğine şahit oluyoruz. Bugün, Süper Lig 2024-2025 sezonunu kapsayan sağlık sponsorluk anlaşmasını imzaladık. Sponsorluk anlaşmasının gelecek sezonlarda devam edeceğini tahmin ediyorum. Medova Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Seçkin Olcay başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki, bu birlikteliğimiz güzel başarılar yaşamamıza vesile olacak.” dedi.

medova.png

"GURUR VE HEYECAN DUYUYORUZ"

Medova Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Olcay ise Konyaspor ile işbirliği yapmanın gurur ve heyecanını yaşadıklarının altını çizerek, "Medova Hastanesi, hizmete başladığı 2016 yılından bu yana sağlık alanında gerçekleştirdiği ilklerle ve yeniliklerle Konya halkına yalnızca sağlık hizmeti vermekle kalmamış; çevreye, topluma, eğitime ve spora verdiği desteklerle birçok önemli projeye katkıda bulunmuştur" diye konuştu.

Başkan Olcay işbirlikle ilgili olarak, "Bu kapsamda 2024-25 sezonu için Konyaspor futbol kulübüyle sağlık sponsorluğu anlaşması imzalamış bulunmaktayız. Böylelikle hem maddi hem de vereceğimiz sağlık hizmetleriyle kulübümüzün elde edeceği başarılarda bir nebze olsun pay sahibi olmak bizleri gururlandıracaktır. Umuyorum ki bu iş birlikteliğimizi daha da ileriye taşıyacak adımları zaman içerisinde atmaya devam edeceğiz."

İmza töreni, forma takdimi ve stadyum gezisi ile sona erdi.

medova-001.png

 Muhabir
Etiketler :