1. HABERLER

  2. KONYA SPOR

  3. Konyaspor'un yeni transferi Robert Mak'tan açıklamalar
Konyaspor'un yeni transferi Robert Mak'tan açıklamalar

Konyaspor'un yeni transferi Robert Mak'tan açıklamalar

İttifak Holding Konyaspor’un sezon sonuna kadar Zenit’ten renklerine bağladığı yeni transfer Robert Mak, transferinin hızlı geliştiğini, Konyaspor'a geldiği için mutlu olduğunu belirtirken, tek düşüncesinin en üst düzeyde katkı sağlamak olduğunu ifade etti.

A+A-

Konyaspor'a transferi ile ilgili açıklamalarda bulunan oyuncu Robert Mak, “Açıkçası transfer bir anda gerçekleşti. Teklif hızlı geldi. Ben burada olmak istedim. Hocamız benim burada olmamı istedi. Görüşmelerimiz hızlı ve kolay oldu. Dolayısıyla transfer sonuçlandı ve burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Umarım takıma yardımcı olurum” ifadelerini kullandı.

yeni-haber-video-028.jpg

İmza töreninin ardından stadyumu ve antrenman tesislerini gezdiğini de sözlerine ekleyen yeni transfer Robert Mak, “Her şey gerçekten çok güzel. Antrenman tesislerimiz güzel. Stadyumumuz çok fantastik ve etkileyici. Burada futbol oynamak ve stadyumumuzda maç oynamak için sabırsızlanıyorum.  Buradaki tesisler bana soracak olursanız gerçekten üst seviyede” şeklinde görüş belirtti.

robert-mak.png

Yeni transfer  Robert Mak, takımdaki hedefi ile ilgili olarak da “Açıkçası Zenit’teki günlerimden sonra buradaki amacım mümkün olduğunca fazla oynayabilmek. Hedeflerim arasında ayrıca tırmanabildiğimiz kadar lig tablosunda üst sıralara doğru tırmanabilmek var. Bende takımıma ne kadar faydalı olabilirsem benim içinde çok güzel olur” diye konuştu.

 

Etiketler :
Konyaspor'un yeni transferi Robert Mak'tan açıklamalar

Konyaspor'un yeni transferi Robert Mak'tan açıklamalar

İttifak Holding Konyaspor’un sezon sonuna kadar Zenit’ten renklerine bağladığı yeni transfer Robert Mak, transferinin hızlı geliştiğini, Konyaspor'a geldiği için mutlu olduğunu belirtirken, tek düşüncesinin en üst düzeyde katkı sağlamak olduğunu ifade ett

HABERE YORUM KAT

1 Yorum