KOSKİ’den bilinçli su kullanımı eğitimi

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, 22 Mart Dünya Su Günü faaliyetleri kapsamında online ortamda farkındalık eğitimi gerçekleştirdi. 7’den 70’e herkese açık olarak gerçekleştirilen online eğitimde katılımcılar bilinçli su kullanımı hakkında bilgilendirildi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 23 Mart 2021 12:58
KOSKİ’den bilinçli su kullanımı eğitimi

Gençlerde su tasarruf bilincinin kazandırılmasına yönelik faaliyetler gerçekleştiren Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, bu kapsamda 22 Mart Dünya Su Günü dolayısıyla 3 farklı şehirden 3 okulun katılımıyla farkındalık eğitimi düzenledi. Online ortamda gerçekleştirilen eğitimde Konya Öztekinler Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, Zonguldak Ereğli Meslek ve Teknik Anadolu lisesi ve Samsun İbrahim Tanrıverdi Sosyal Bilimler Lisesi öğrencileri, öğretmenleri ve velilerle bir araya geldi.

ÖZGENÇ, KATILIMCILARI BİLGİLENİDİRDİ

Moderatörlüğü Konya Öztekinler Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmeni Gönül Aslan yaparken konuşmacı olarak söz alan KOSKİ Eğitim Şube Müdürü Yasin Özgenç, bilinçli su kullanımı ve farkındalık konusunda öğrenci, öğretmen ve velilerden oluşan katılımcıları bilgilendirdi. Programın sonunda Zonguldak, Samsun ve Konya’daki öğrenci, öğretmen ve öğrenci velileri düzenlenen online eğitim dolayısıyla Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve KOSKİ Genel Müdürü Ahmet Demir’e teşekkürlerini ilettiler.

koskiden-bilincli-su-kullanimi-egitimi-1.jpg