1. HABERLER

  2. KONYA

  3. KTÜN'de ilk yardım eğitimi verildi
KTÜN'de ilk yardım  eğitimi verildi

KTÜN'de ilk yardım eğitimi verildi

Konya Teknik Üniversitesi (KTÜN) İş Sağlığı ve İş Güvenliği Koordinatörlüğü tarafından hizmet içi eğitim faaliyetleri kapsamında ikincisi düzenlenen “İlk Yardım Yönetmeliği” mevzuatına uygun olacak şekilde akademik ve idari personele yönelik ‘Temel İlk Yardım’ eğitimi verildi.

A+A-

Konya Teknik Üniversitesi (KTÜN)  İş Sağlığı ve İş Güvenliği Koordinatörlüğü tarafından hizmet içi eğitim faaliyetleri kapsamında ikincisi düzenlenen “İlk Yardım Yönetmeliği” mevzuatına uygun olacak şekilde akademik ve idari personele yönelik ‘Temel İlk Yardım’ eğitimi verildi.

EĞİTİM 2 GÜN SÜRDÜ

Üniversite tarafından yapılan açıklamada, “İlk yardımın önemini vurgulamak, ilk yardım konusunda üniversitemizin akademik ve idari personelini bilinçlendirmek ve ilgili mevzuat hükümlerini yerine getirmek amacıyla düzenlenen eğitim, İl Sağlık Müdürlüğü 112 Eğitim Hizmetleri Birimi uzmanları tarafından 2 gün boyunca teorik ve uygulamalı olarak verildi. İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılan teorik ve pratik ilkyardımcı sınavını başarıyla tamamlayan personellerimiz ilkyardımcı sertifikası almaya hak kazanmışlardır” denildi.

HABERE YORUM KAT