Kulüpler Birliği'nden kritik açıklama!

Kulüpler Birliğinden kritik açıklama. Kulüpler Birliği yaptığı son dakika açıklamasıyla birlikte takımların bilet satış organizasyonlarının anlaşılacak firma ile gerçekleştirilebileceği konusunda bilgilendirmede bulundu.
Kulüpler Birliği'nden kritik açıklama!

Kulüpler Birliğinden kritik açıklama. Kulüpler Birliği yaptığı son dakika açıklamasıyla birlikte takımların bilet satış organizasyonlarının anlaşılacak firma ile gerçekleştirilebileceği konusunda bilgilendirmede bulundu. Bu bilgiye göre kulüpler Passolig uygulamasına devam edebilir veya yeni bir organizasyon şirketi ile anlaşma yaparak e bilet üzerinden satış gerçekleştirebilir. Kulüpler, stadyum altyapı ihalesinde 'Biletleme' kısmı için TFF'ye taahhütname vermedi. İlk harekete geçen kulüp Beşiktaş oldu.

konyaspor-001.jpg

KULÜPLER BİRLİĞİ'NDEN AÇIKLAMA


6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun'un 5.11 Maddesinin (b) bendi uyarınca elektronik kart ile elektronik kart kapsamında satışı gerçekleştirilecek biletlerin basım, satış ve dağıtımına ilişkin yerel uygulamalar kulüpler tarafından gerçekleştirilir. Kulüplerimiz, önümüzdeki dönemde elektronik bilet satış organizasyonunu anlaşacakları firmalar ile gerçekleştirmek kanaatindedir. Bu doğrultuda bilet satış organizasyonu ve teknik altyapı kabiliyetini haiz firmalar ile görüşme kararı alınmıştır. Kulüplerimizin bilet satış organizasyonuna talip olacak firmaların Kulüpler Birliği Vakfı'na başvurularını [email protected] adresine iletmeleri rica olunur

 Muhabir
Etiketler :